7. Puffins Półmaraton Ślężański: Ostatnia szansa na spersonalizowany numer startowy

 

7. Puffins Półmaraton Ślężański: Ostatnia szansa na spersonalizowany numer startowy


Opublikowane w pon., 24/02/2014 - 16:10

Półmaraton ŚlężańskiDołączając do blisko 3600-osobowego grona zdeklarowanych uczestników do 1 marca, wciąż mamy szansę umieścić na swoim numerze startowym imię, nazwisko, a nawet zdjęcie czy krotki opis własnej osoby, bloga czy firmy. Do końca lutego obowiązuje z kolei czwarty z sześciu poziomów opłaty startowej.

Półmaraton Ślężański, którego 7. edycję zaplanowano na 22 marca, to trzeci co do wielkości bieg na dystansie 21,097 km w Polsce, po półmaratonach warszawskim i poznańskim. W tłustych dla imprezy latach 2012 i 2013 biegało tu blisko 3000 i 2700 osób. W tym roku szykuje się więc rekordowa frekwencja. 

To, co przyciąga biegaczy do Sobótki, to z pewnością malownicza, ale wymagająca trasa, prowadząca wokół Góry Ślęży. Dość powiedzieć, że w regulaminie jest mowa o „różnicy wysokości miedzy najniższym i najwyższym punktem trasy”, która wynosi tu 208 m.

Doceniany jest też profesjonalizm imprezy. Imienny numer startowy to jedna z wielu atrakcji biegu (inna to np. wynik na sms, masaże po biegu, grawerowanie medali), który dzięki bliskiej współpracy Ratusza z lokalnym Klubem Biegacza i sponsorami, stał się drugim, po Maratonie Wrocław, biegiem masowym na Dolnym Śląsku. Tegoroczna edycja imprezy doczekała się nowego mecenasa, i to od razu tytularnego, a to zwiastuje jeszcze większe emocje na starcie.  

Podczas biegu prowadzone będzie kilkanaście klasyfikacji. Swoje mistrzostwa kraju na dystansie „połówki” rozegrają też policjanci. Wyniki półmaratonu zostaną zaś zaliczone do Ligi Festiwalu Biegów.  

Przed imprezą zapraszamy na bezpłatne treningi z Klubem Biegacza Sobótka. Szczegóły zajęć na stronie zawodów. 

Strona zawodów:

http://www.polmaratonslezanski.p

Regulamin:

http://www.polmaratonslezanski.pl/regulamin/

Zapisy:

http://www.online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=961

GR

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce