9. Tyski Półmaraton: Już jedna trzecia miejsc zarezerwowana!


Opublikowane w czw., 20/02/2020 - 08:51

W pierwszą niedzielę września wystartuje już dziewiąty Tyski Półmaraton. Organizatorzy nie zasypiają gruszek w popiele i kuszą biegaczy podając kolejne szczegóły imprezy. Efekt – na 6 miesięcy przed startem zarezerwowanych jest już ponad 600 pakietów startowych!

W dziewiątej odsłonie impreza w Tychach zaserwuje to co najlepsze – szybką i atestowaną trasę półmaratońską (start o godz. 10:00), a także bieg sztafetowy w formule 2 x 10,5 km oraz biegi dziecięce. Do tego profesjonalna rozgrzewka i zajęcia sportowe dla uczestników, masaże na mecie, prezentacje produktów sportowych i atrakcje dla najmłodszych.

Tegorocznym zmaganiom będzie towarzyszył… rekin!

„Rekin to drapieżca, który bezwzględnie dąży do upatrzonego celu po drodze połykając mniejsze płotki! A więc zostać biegowym drapieżnikiem, zaatakuj tyską trasę, pokonaj swoje słabości i rzuć się na metę jako zwycięzca!”

- zachęcają organizatorzy z SPLA Tychy.

Wodny drapieżnik znalazł się na oficjalnym plakacie imprezy, ale przede wszystkim na koszulkach, które otrzymają uczestnicy w pakiecie PLUS.

„Koszulka wiadomo nie byle jaka bo techniczna, oddychająca i zadrukowana fullprint'owo - do biegania i lansowania się na mieście ! Kolorek dla niej i dla niego - a na przodzie nasz rekin atakujący 21 km !!!! Dołączysz do niego?”

- kuszą gospodarze półmaratonu.

Design koszulki wyłowił z setek pomysłów Michał Fidor z AZTEQ DESIGN. Za produkcję trykotu odpowiedzialny jest Warsztat Koszulkowy. Rozmiarówka dostępna jest TUTAJ.

Zabiegi SPLA Tychy, a także świetna opinia jaką przez lata wyrobiło sobie wydarzenie przynoszą spodziewany efekt – na listach startowych jest już blisko 600 osób, a więc jedna trzecia z limitu 2000 osób.

- Sześćset, six hundred, sechshundert, шестьсот, seiscientos, hatszáz… tak tak ,to już prawie tylu przyszłych półmaratończyków postanowiło nie odkładać zapisów na jutro! Lepiej to zrobić od razu zanim dopadną Cię wątpliwości!

- zachęcają gospodarze imprezy. - To same rekiny biegania! - podkreślają przedstawiając wycinek rejestracyjnej statystyki.

- Mamy już 15 biegaczy z pociechami w wózku i 15 pełnych sztafet - 9 mieszanych, 2 męskie i 4 damskie!

Jeśli nie macie planów startowych na 6 września, warto rozważyć start w Tychach. Zaatakować życiówkę i dołączyć – do TYCH najlepszych!

(kliknij by powiększyć)

Strona imprezy: www.tyskipolmaraton.pl

Portal www.festiwalbiegow.pl po raz kolejny został patronem medialny Tyskiego Półmaratonu. Niebawem kolejne wieści z Tychów!

red. / org.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce