Akcja „Bieg Na 6 Łap”: Dołączyło drugie schronisko

 

Akcja „Bieg Na 6 Łap”: Dołączyło drugie schronisko


Opublikowane w wt., 25/03/2014 - 10:28

Olsztyńska akcja pn. „Bieg Na Sześć Łap” dotarła do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach k. Biesala, w gminie Gietrzwałd. Zachęcamy Was do odwiedzin tego miejsca i zaproszenia na biegowy trening jego podopiecznych.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach - to pierwsze w woj, warmińsko-mazurskim międzygminne schronisko. Dziewięć gmin: Gietrzwałd, Stawiguda, Jonkowo, Świątki, Dobre Miasto, Olsztynek, Purda, Barczewo, Dywity.

Jak informują przedstawiciele Schroniska, gminy postanowiły konstruktywnie zareagować na szeroko rozumiany problem bezdomności zwierząt, budując obiekt w Tomarynach.

Wszystkich chętnych na trening biegowy lub spacer z psiakami po cudnych tomaryńskich ścieżkach leśnych serdecznie zapraszamy codziennie od 9-00 do 16-00. - Nasze psiaki niecierpliwie czekają na Was, biegacze i spacerowicze! – zachęcają przedstawiciele schroniska.

Do inauguracji "Biegu Na 6 Łap" przygotowuje się Bogatynia i tamtejsza Fundacja „Maja - schronisko dla koni” (czytaj więcej).

Przypominamy, że na odwiedziny biegaczy czekają też psiaki ze schroniska przy ul. Turystycznej 2. Pracownicy tego ośrodka, z p. Moniką Dąbrowską na czele, są inicjatorami akcji „Bieg Na 6 Łap”.

GR

Tagi:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce