Beskidnicy nie śpią i już teraz zapraszają na integracyjne biegowe spotkanie

 

Beskidnicy nie śpią i już teraz zapraszają na integracyjne biegowe spotkanie


Opublikowane w śr., 10/01/2024 - 13:04

Kto uczestniczył w Biegu Beskidnika w Foluszu, ten wie, że uroki tej części Beskidu Niskiego i Magurskiego Parku Narodowego sprawiają, że wraca się tutaj co roku i to kilka razy, a przynajmniej dwa razy na Zimowy Bieg Beskidnika i Bieg Beskidnika. Już za kilka dni Beskidników czeka biegowa integracja, a że zimowa aura jest wyjątkowa, zapowiada się uroczo i ciekawie.

- Pragniemy Was serdecznie zaprosić na styczniową integrację Beskidnika. Już 27 stycznia w sobotę spotykamy się w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej. W ramach integracji odbędzie się wycieczka biegowa, której trasa zostanie uzgodniona bliżej terminu, wszystko zależy bowiem od panujących wówczas warunków. Następnie zapraszamy wszystkich na wspólne ognisko na terenie ośrodka – informują nas Grażyna Leńczuk i Justyna Maniak organizatorki spotkania i  Biegu Beskidnika.

Niewątpliwie będzie to bardzo ciekawe rozpoczęcie biegowego sezonu i sportowego Nowego Roku 2024, a także podsumowanie minionego biegowego roku zwłaszcza wśród biegaczy, którzy co roku pojawiają się na Beskidniku.

 

- Udział w integracji jest bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejszą informację potwierdzającą Wasz udział, abyśmy mogli przygotować wystarczającą ilość poczęstunku itp. – dodają organizatorki spotkania.

Będzie to również doskonały trening przed kolejną już trzecią edycją Zimowego Biegu Beskidnika, który w tym roku odbędzie się 10 marca.

- Miałem okazję uczestniczyć już kilka razy w Biegu Beskidnika, w jego odsłonie zimowej też i w pierwszym integracyjnym bieganiu również. Było rewelacyjnie, w pierwszej odsłonie integracji pojawili się nawet miłośnicy morsowania, którzy oczywiście też biegają. W drugiej odsłonie nie udało się pobiec, ale może uda się przybyć na trzecią edycję integracji. Już teraz zima w tym rejonie jest wyjątkowa, tak że zapowiada się fajna zabawa – mówi Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegów.

Zapisy i więcej informacji: https://www.facebook.com/BiegBeskidnika

 

Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegów

Fot: https://www.facebook.com/BiegBeskidnika

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce