Bezpłatne licencje PZLA dla mastersów! PZLAM rekompensuje [POBIERZ WNIOSEK]


Opublikowane w śr., 21/11/2018 - 10:02

W związku z rozpoczęciem procedury przyznawania licencji PZLA na sezon 2019 wszyscy zainteresowani ich otrzymaniem, proszeni są o wstępne wypełnienie i przesłanie wniosków. Zachęcamy do wyrobienia licencji zawodniczej, gdyż upoważnia ona do rejestracji na wszystkie zawody organizowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki (w tym imprezy rangi Mistrzostw Polski Seniorów) i klubów w nim zrzeszonych.

Informacja Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters

Wyjątkowo dla członków Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters licencje na 2019 rok będą wyrabiane BEZPŁATNIE, na koszt Związku! Zarząd podjął taką decyzję, ażeby choć w części zrekompensować członkom PZLAM skutki decyzji Walnego Zgromadzenia z 30 czerwca br. o podwyższeniu składki rocznej, która począwszy od 2019 roku wynosić będzie 120 zł.

System rejestracji PZLA na przyszły sezon uruchomiony zostanie na początku grudnia, dlatego prosimy o jak najszybsze przesyłanie wypełnionych wniosków wraz ze zdjęciami, tak abyśmy mogli spełnić wymogi formalne związane z wydaniem licencji przed rozpoczęciem sezonu. Pierwszy miting w Toruniu już 13 stycznia.

Wniosek wraz z obowiązkowo dołączonym zdjęciem można złożyć na dwa sposoby:

  • należy go wydrukować, wypełnić odręcznie i przesłać tradycyjną pocztą na adres: Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters, ul. gen. Józefa Bema 23/29, 87-100 Toruń
  • wydrukować, wypełnić odręcznie, zeskanować i przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: jaworskapatrycja8@gmail.com.

WNIOSEK o wydanie licencji PZLA (tylko dla członków PZLAM):

Do wniosku w obu przypadkach musi być dołączone zdjęcie spełniające następujące warunki:

  • zdjęcie do licencji zawodnika powinno spełniać te same wymagania, co aktualne zdjęcie do dowodu osobistego
  • kolorowe zdjęcie osoby bez nakrycia głowy
  • bez okularów z ciemnymi szkłami
  • zachowanie równomiernego oświetlenia twarzy
  • zdjęcie powinno być wykonane na jasnym, jednolitym tle.

Zdjęcie w postaci elektronicznej powinno mieć rozmiary co najmniej 300x375 pikseli, co pozwala na wydrukowanie go w rozmiarze 2 cm x 2,5 cm z odpowiednią jakością. Do zdjęć w formie elektronicznej wymagany jest format *.jpg. UWAGA: Na fotografii nie powinno być żadnych stempli, ani zagięć.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do końca listopada br..

Deklaracje członkowskie PZLAM - POBIERZ WNIOSEK (uwaga na wysokość wpłaty - nie 80 a 120 zł)

Źródło: PZLAM


Tagi:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce