Bieg górski w Podstolicach w szczegółach [REGULAMIN]

 

Bieg górski w Podstolicach w szczegółach [REGULAMIN]


Opublikowane w ndz., 21/09/2014 - 19:47

Impreza Małopolskiego Operatora Integracji Turystycznej oraz Fundacji Festiwal Biegów to zupełna nowość w kalendarzu biegów górskich w Polsce. Bieg zaplanowano na 28 września na godz. godz. 11:00 na terenie Stacji Narciarskiej Podstolice. Do zdobycia atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Bieg zostanie rozegrany w formule anglosaskiej na 6-kilometrowej trasie. – Do pokonania będą 3 rundy o długości 2 km każda, z głównym, ponad 600-metrowym fragmentem prowadzącym po nartostradzie. Przewyższenie trasy to 65m – opisuje Ryszard Szaroma z MOiT, współorganizator imprezy.

Z częścią trasy mieli okazję zapoznać się już uczestnicy cyklu BekidSki Cross. Zupełną nowością w biegu będą natomiast klasyfikacje. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w 4 równorzędnych kategoriach wiekowych:

  • Kobiety do 40 lat (roczniki 1974 i powyżej)
  • Kobiety powyżej 40 lat
  • Mężczyźni do 40 lat (rocznik 1974 i powyżej)
  • Mężczyźni powyżej 40 lat

Nie będzie prowadzona klasyfikacja open. W każdej z kategorii zostaną przyznane jednakowe nagrody pieniężne o łącznej wartości 8 000 zł.

Zwycięzcy biegu zainkasują po 500 zł. Zawodnicy i zawodniczki z drugich miejsc po 400, a z trzecich - po 300 zł. W rywalizacji mężczyzn nagradzanych będzie łącznie 8 miejsc. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników biegu zostanie rozlosowanych 17 nagród pieniężnych o wartości 100 zł każda. 

Na uczestników imprezy w Podstolicach czekać będą także ciekawe nagrody rzeczowe o wartości 2 000 zł, w tym między innymi vouchery na karnety stacji narciarskich MOiT.

Zgłoszenia są przyjmowane przez formularz internetowy (poniżej). Do biegu można się zapisać także w biurze zawodów w dniu imprezy. Wpisowe to 20 zł, płatne na miejscu.

Regulamin Biegu Górskiego w Podstolicach

Polecamy i zapraszamy!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce