Bieg Ludzi Honoru - Tropem Wilczym: Zapisy zawieszone. W poniedziałek lista startowa

 

Bieg Ludzi Honoru - Tropem Wilczym: Zapisy zawieszone. W poniedziałek lista startowa


Opublikowane w wt., 18/02/2014 - 18:50

Z ogromnym zainteresowaniem stołecznych biegaczy spotkał się Bieg Ludzi Honoru-Tropem Wilczym, który zaplanowano na 1 marca w Parku Skaryszewskim. Tysiąc pakietów startowych do imprezy upamiętniającej bohaterów powojennego podziemia antykomunistycznego rozeszło się w 14 dni.

– Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni odbiorem naszego biegu. Wysoka frekwencja wskazuje na duże zainteresowanie szczególnie historyczną tematyką biegu – powiedziała nam Olga Semeniuk z Fundacji Wolność i Demokracja.

Weryfikacja zgłoszeń do premierowego biegu rozpoczęła się dziś rano.

– Najpóźniej w poniedziałek opublikujemy listę startową imprezy i podamy liczbę miejsc objętych zapisami uzupełniającymi. Biegacze mieli, a niektórzy wciąż mają, trzy dni na wniesienie opłaty startowej. Podkreśliła, że bieg ma charakter pilotażowy i w kolejnych odsłonach będzie miał jeszcze szerszy charakter.

Wszystkich, którym nie udało się na czas zarejestrować, organizator zaprasza mimo tego do odwiedzenia Parku Skaryszewskiego i kibicowania zawodnikom oraz udziału w przewidzianych atrakcjach.

– Będzie można też wziąć udział w rodzinnej grze terenowej, w której ruszymy tropem żołnierzy wyklętych, rekonstrukcjach historycznych, a także spotkać się z aktorami „Czasu Honoru” - Mariuszem Kilianem i Jakubem Wesołowskim, który wystartuje w biegu na dystansie 10 km – poinformowała Olga Semeniuk.

Ponadto serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką historyczną do obejrzenia wystawy pod tytułem ,,Żołnierze Wyklęci-Tropem Wilczym’’, której otwarcie przewidziane jest na 28 lutego na Placu Zamkowym.

Oficjalna strona imprezy:

http://tropemwilczym.pl/

GR

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce