Bieg na 6 Łap: Szalone, włochate atrakcje w Olsztynie

 

Bieg na 6 Łap: Szalone, włochate atrakcje w Olsztynie


Opublikowane w wt., 22/07/2014 - 11:00

Wszystkich Olsztynian, którzy stęsknili się za wspólnymi zajęciami z psiakami inicjatorzy akcji Bieg na 6 Łap zapraszają w sobotę 26 lipca do schroniska przy ul. Turystycznej 2 na "szalone, włochate atrakcje". Szczegóły ma dla Was Monika Dąbrowska, koordynatorka akcji.

Godz. 11:00
Spotkanie w olsztyńskim Schronisku dla zwierząt (biegacze i spacerowicze z rodzinami, przyjaciółmi, ukochaną szefową, ulubionym sąsiadem, lalką Barbie, stonką ziemniaczaną – im nas więcej, tym radośniej).

Godz. 11:15 – 13:00 
Kopytkowanie z psiakami:
spacerowicze we własnym rytmie, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami;
biegacze w kierunku Elektrowni Łyna, aby wykąpać zwierzaki. Po powrocie do azylu chętni pokonają tę samą trasę w towarzystwie kolejnych pupili (dzięki temu większe grono Sierściuszków będzie miało szansę na wyjście z boksu).

Godz. 13:00
– zajęcia aerobowe dla wszystkich gości Schroniska (tych dużych i maleńkich, niskich i wysokich, roztańczonych i rozśpiewanych – jednym słowem dla Ciebie i Ciebie). 

Spotkanie poprowadzi Ania Walaugo, która zaplanowała:
rozgrzewkę – 5 minut
trening cardio – 20 minut
stretch & relaks – 15 minut

Zapraszamy bardzo serdecznie!!!

A wszystkim zainteresowanym przybliżamy sylwetkę naszego nowego trenera:

Ania Walaugo to pasjonatka biegania i innych form aktywności outdoorowej Prowadzi bloga She’s Fit, jako formę propagowania zdrowego stylu życia. Wynikiem Jej zamiłowania do sportu było zdobycie licencji instruktora fitness. Prowadzi zajęcia dla mam w ramach akcji "Olsztyn Aktywnie” oraz rozgrzewa zawodników przed każdą edycją Biegowego Pucharu Olsztyna. Pracuje w Lecznicy Weterynaryjnej, uwielbia koty, jest szczęśliwą vege-mamą i żoną. 

Dziękujemy Aniu, że ten dzień spędzisz właśnie z nami!

PS. W sierpniu odwiedzimy z podobną akcją Tomaryny. Wkrótce szczegóły. 

Monika Dąbrowska, koordynatorka akcji Bieg na 6 Łap

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce