Bieg na Monte Cassino: Oferty wyjazdu dla biegaczy

 

Bieg na Monte Cassino: Oferty wyjazdu dla biegaczy


Opublikowane w wt., 04/02/2014 - 14:42

W miejscowości Cassino leżącej u stóp wzgórza, które w 1944 r. było świadkiem jednej z najcięższych i najkrwawszych bitew II Wojny Światowej, trwają gorączkowe przygotowania do uroczystych obchodów siedemdziesiątej rocznicy tego wydarzenia. W ramach uroczystości do Cassino przyjadą oficjalne delegacje, kolarze, którzy przekroczą tu linię mety Giro d’ Italii i uczestnicy Corriamo Verso l’Abbazia. Nie zabraknie także ponad tysiąca biegaczy z Polski.

W miasteczku, w tym czasie będzie przebywało kilka tysięcy ludzi. Już w tej chwili, na cztery miesiące przed Biegiem na Monte Cassino, indywidualni zawodnicy mają problem ze znalezieniem wolnego pokoju.

Dwa tygodnie temu informowaliśmy, że organizator biegu jest w trakcie rozmów z biurem podróży i przygotowuje wspólną ofertę wyjazdu dla biegaczy. Jednak w trakcie realizacji tego zamierzenia okazało się, że nie jest to możliwe.

– Analizując potrzeby uczestników biegu, zauważyliśmy, że są one tak różne, że właściwie nie dadzą się pogodzić jedną ofertą. Są ogromne rozbieżności w oczekiwaniach dotyczących formy i czasu trwania wyjazdu – powiedział nam jeden z organizatorów Biegu na Monte Cassino.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym zapytaniom ze strony biegaczy i ich rodzin, organizatorzy zdecydowali się na inne rozwiązanie. Zapraszają wszystkie podmioty zewnętrzne, które taki wyjazd organizują, do przesyłania ofert. Będą one regularnie zamieszczane na stronie biegu, z podaniem szczegółów i cen.

– Takie rozwiązanie pozwoli uczestnikom, wybrać ofertę, która najbardziej odpowiada ich potrzebom. Zachęcamy biura podróży, stowarzyszenia i inne firmy do przysyłania swoich ofert – dodaje organizator

W tej chwili na stronie internetowej widnieje tylko oferta AWF Wrocław. Uczelnia proponuje wyjazd w dniach od 15 + 19 maja w cenie 990 zł. My znaleźliśmy także ofertę biura podróży Ikar z Lublińca z rozszerzonym programem pobytu za 1190 zł.

Biegacze, którzy chcą wyjechać indywidualnie, nadal mogą korzystać z pomocy organizatora biegu w zakresie informacji o dojazdach i noclegach.

Oferty będą pojawiać się TUTAJ. http://www.biegmontecassino.pl/uczestnictwo/dojazd

IB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce