Bieg na Szczyt Rondo I: Osobistości pobiegną i pomogą dzieciom

 

Bieg na Szczyt Rondo I: Osobistości pobiegną i pomogą dzieciom


Opublikowane w czw., 12/03/2015 - 09:16

Poza amatorami i czołowymi zawodnikami Pucharu Świata, w sobotę na 37. piętro warszawskiego biurowca Rondo 1 (na zdjęciu) wbiegną znani sportowcy i dziennikarze, m.in. Paula Gorycka, Tomasz Sianecki. W ten sposób zbiorą pieniądze na wyjazdy wakacyjne dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Ich zmagania będzie można śledzić w internecie.

- Nie mam pojęcia, jak mi pójdzie. Specjalizuję się w końcu we wjeżdżaniu, a nie wchodzeniu pod górę. Kolarze na co dzień korzystają raczej z windy. To jednak świetna okazja, żeby się trochę zmęczyć i sprawdzić, gdzie są granice naszej wytrzymałości. Do zobaczenia na szczycie Rondo 1! - mówi liderka Paula Gorycka, dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Świata i mistrzyni Polski w kolarstwie MTB.

Po raz drugi na pokonanie 836 schodów zdecydował się też Tomasz Sianecki, prowadzący program „Ciąg dalszy nastąpił”, a wcześniej także „Szkło kontaktowe” w TVN24. Dziennikarz swój debiut w imprezie zaliczył dwa lata temu.

V Bieg Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie odbędzie się 14 marca 2015r. Wyścig ma rangę Grand Prix of Poland, przyznaną przez Towerrunning World Association. Oznacza to, że stołeczny bieg jest jednym z najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie:

Więcej informacji o imprezie znajdziecie w naszym KALENDARZU IMPREZ. Transmisję „na żywo” z zawodów będzie można śledzić w internecie, na stronie imprezy - www.biegnaszczyt.pl. Najwazniejsze wydarzenia imprezy podsumujemy jeszcze w weekend na łamach naszego portalu.

red. / mat. pras.

Tagi:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce