Bieg o Puchar Piwa na Zagraniu - 26.09.2015

 

Bieg o Puchar Piwa na Zagraniu - 26.09.2015


Opublikowane w pon., 23/11/2015 - 11:46

Charakterystyka: Bieg na dystansie około 21 km. Ideą jest Promocja biegania po górach niskim kosztem (wpisowe to 10 zł), promocja Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Katowicach oraz Chaty na Zagroniu


Termin imprezy: 26.09.2015


Liczba uczestników: 3


Pula nagród: 8 zł


Strona biegu: www.skpb.org


Jak do głosowania zachęcają organizatorzy:

Bieg o puchar piwa na Zagroniu to doroczna impreza, która ma na celu promocję biegania po górach jako formy alternatywnej i znacząco szybszej wobec standardowego chodzenia po górach z plecakiem, ma na celu udowodnić uczestnikom, że chcieć to móc a ponad 20-kilometrowa trasa wcale nie jest taka straszna.

Trasa od pierwszej edycji pozostaje niezmienna. Bieg zaczyna się wspólnym, głośnym odliczaniem od dziesięciu do jednego, a następnie, w samo południe, następuje okrzyk “START!” Trasa zaczyna się na przełęczy Glinka na granicy polsko-słowackiej nieopodal terminala granicznego, następnie uczestnicy biegną przez przełęcz Bory Orawskie, Trzy Kopce, Rysiankę, Halę Lipowską, Redykalny Wierch, skąd następuje długi zbieg do przysiółka Kręcichwosty oraz do samej Chaty na Zagroniu, będącej pod opieką Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Katowicach. Zapraszamy w przyszłym roku, w ostatnią sobotę września, oczywiście: w samo południe!


Formularz elektroniczny:

lub

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści BIEGI15 + ew. uzasadnienie wyboru 

(koszt 0,65 zł z VAT)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce