Bieg po schodach dla małego Leo. Bez wpisowego

 

Bieg po schodach dla małego Leo. Bez wpisowego


Opublikowane w śr., 08/10/2014 - 13:48

Biegi po schodach ostatnio zyskują zwolenników. Chętnych przybywa nie tylko podczas imprez, ale też wśród trenujących w biurowcach, hotelach i budynkach na co dzień niedostępnych biegaczom. W wieżowcu Skylight w Warszawie bieganie po schodach nie jest niczym nowym, a zarządcy budynku patrzą na nie przychylnie i organizują nawet własny bieg „Back to Office”, który w ubiegłym roku cieszył się dużym powodzeniem.

Już jutro, w czwartek o 12:00 zapraszają na kolejną odsłonę swojego biegu. Tym razem będzie można pokonać 534 schody w wieżowcu Skylight na Złotej 59 w Warszawie i przy okazji pomóc Leo.

Po ubiegłorocznym sukcesie Back to Office, zdecydowaliśmy wykorzystać ten potencjał, by pomagać innym. Tym razem zdecydowaliśmy się pomóc LEO, po obejrzeniu przejmującego dokumentu „Nasza klątwa” nakręconego przez rodziców tego dzielnego chłopca. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać wystarczająco dużo środków, by Leo mógł już niedługo żyć, jak inni jego rówieśnicy – mówi Emilia Załuska zarządca budynku

Leo jest małym chłopcem, który cierpi na rzadką chorobę. Gdy zasypia, przestaje samodzielnie oddychać. Jest więc całkowicie uzależniony od respiratora.

Biegacze mogą to zmienić. Wystarczy pokonać 22 piętra biegiem lub tylko marszem. Najważniejsze, by dotrzeć na ostatnie piętro budynku. Wtedy partner imprezy wpłaci na konto małego Leo 22zł za każdego finalistę biegu. Dzięki tym pieniądzom możliwa stanie się operacja i uniezależnienie chłopca od respiratora. Dla takiego celu warto pobiec. Zwłaszcza, że udział w biegu jest całkowicie bezpłatny.

Na starcie LeoBiegu staną biegacze, ale również znane osoby, które chciały wesprzeć akcję. W tej grupie swój udział potwierdzili m.in.: Maciej Kurzajewski, Maciej Stuhr, Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Ewa Szabatin i Anna Głogowska.

Udział w biegu można zgłosić wysyłając mail na adres: j.michalska@pureskyclub.com

IB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce