Bieg Walentynkowy premierowo w Bielsku-Białej

 

Bieg Walentynkowy premierowo w Bielsku-Białej


Opublikowane w śr., 21/01/2015 - 11:41

Stowarzyszenie Ultra Beskid Sport oraz Bielsko-Bialskim Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w I Biegu Walentynkowym. 14 lutego o godz. 10.00 będzie można pobiec 5 km indywidualnie lub w parze.

Zachęcam do spędzenia w sympatyczny sposób sobotniego przedpołudnia. Na pewno nie zabraknie wspaniałej zabawy, a także sportowej rywalizacji. Wyniki mają w przypadku Biegu Walentynkowego znaczenie drugorzędne, chociaż przewidzieliśmy pomiar czasu. Najważniejszy jest sam udział, choć oczywiście zachęcam do walki o jak najlepsze miejsce mówi Kuba Karcz z Ultra Beskid Sport. Dodaje, że dla wszystkich uczestników biegu organizatorzy przygotują też słodki poczęstunek, a także konkurs walentynkowy z upominkami.

Bieg zostanie przeprowadzony na Terenach Rekreacyjnych „Błonia” przy ul.Pocztowej, gdzie usytuowane będzie biuro zawodów i start zawodów. Pobiegniemy urozmaiconą trasą o różnej nawierzchni. Samodzielnie lub w towarzystwie warunkiem sklasyfikowania zawodników w kategorii par będzie wspólne pokonanie całego dystansu; zakochani będą związani za nadgarstki wstążką objaśnia organizator. Gwarantuje moc wrażeń i dobrą zabawę.

Aby wziąć dział w biegu należy wypełnić zgłoszenie (do 7 lutego) i dokonać opłaty startowej w wysokości 10 zł od osoby.

Weryfikacja zawodników oraz wydawanie numerów startowych odbędą się:
– w piątek 13 lutego w godz. 15:00-20:00 w Sklepie Biegowym w pasażu Tesco w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej 180;
– w sobotę 14 lutego w godz. 8:00-9.30 w biurze zawodów usytuowanym na terenach
rekreacyjnych „Błonia”.

Polecamy i zapraszamy! I Bieg Walentynkowy w naszym KALENDARZU IMPREZ.

red. / org.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce