Bieg zakochanych w Rydułtowach

 

Bieg zakochanych w Rydułtowach


Opublikowane w pt., 28/10/2022 - 12:34

15 października odbył się XI RODZINNY BIEG ZAKOCHANYCH w Rydułtowach. Udział w imprezie był darmowy. Każdy uczestnik otrzymał wodę lub soczek do picia oraz talon na kiełbasę po biegu.

Imprezie towarzyszyły również animacje dla dzieci (bańki mydlane, tatuaże, robienie bransoletki czy magnesu na lodówkę) oraz foto budka. Zawody były przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek. Jedynym warunkiem jest wbiegnięcie na metę trzymając się za ręce (może być rodzeństwo, mąż z żoną, matka/ojciec i córka/syn, przyjaciele itp). Trasa liczył ok 900 m więc każdy dał radę ją pokonać.

Dzięki temu że bieg został przeniesiony z września (warunki atmosferyczne poprzednio uniemożliwiły organizacje imprezy) to miałam okazję wziąć w nim udział razem z córką. Nie było typowej klasyfikacji według wbiegnięcie na metę. Upominki otrzymało pierwsze 10 par (vouchery do kina, na spektakl teatralny czy też kolacje w pobliskiej restauracji). Dodatkowo wyróżniono uczestników ciekawie przebranych, najmłodsze pary i najstarszą. Co ciekawe najstarsza para była zarazem parą która brała udział we wszystkich edycjach. 

Moim zdaniem bardzo ciekawa inicjatywa aby towarzysko spędzić czas (rodzinnie, przyjacielsko) a przy okazji trochę się poruszać. 

Roksana Orzyszek, Ambasadorka Festiwalu Biegowego

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce