Biegałeś w jelczańsko-oławskim ZiMNaRze? Korzystaj ze zniżek w maratonie

 

Biegałeś w jelczańsko-oławskim ZiMNaRze? Korzystaj ze zniżek w maratonie


Opublikowane w pon., 03/03/2014 - 09:30

VI Zimowy Maraton na Raty za nami. Cykl zakończyliśmy w niedzielę 2 marca tradycyjnym etapem pn. „Joker”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom rywalizacji za to, że zdecydowali się przyjechać i wystartować w Jelczu-Laskowicach i Oławie. Dziękujemy także za wspaniałą atmosferę i za wszystkie miłe słowa, które usłyszeliśmy i przeczytaliśmy podczas całego tegorocznego ZiMNaRa – pisze Arkadiusz Tołłoczko, kierownik cyklu, Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

Jeszcze raz chcieliśmy pogratulować zwycięzcom naszego cyklu – p. Joannie Bartoszek-Kuneckiej i panom Rafałowi Tyburkowi oraz Jakubowi Kopczyńskiemu. Gratulacje również dla całej czołówki oraz wszystkich tych, którym udało się ukończyć nasz maraton na raty.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spróbować i wzięli udział choćby w jednym etapie naszego biegu, Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów będziecie z nami i nic nie przeszkodzi Wam w ukończeniu pełnego maratonu na raty.

Cieszymy się, że z roku na rok przyjeżdża do nas coraz więcej osób. W tym roku w każdym z siedmiu etapów wystartowało ponad 200 osób. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów spotkamy się na trasach biegowych w Jelczu-Laskowicach i w Oławie, Może nawet w jeszcze liczniejszym gronie.

Serdecznie dziękujemy współorganizatorom naszego biegu Urzędowi Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice oraz Urzędowi Miasta w Oławie - bez ich wsparcia organizacja biegu nie byłaby możliwa. Dziękujemy również sponsorom i fundatorom nagród - jak co roku apelujemy o docenianie zaangażowania tych firm w lokalny sport poprzez korzystanie z ich usług i produktów.

Dziękujemy lokalnym mediom Oławskiej Telewizji Kablowej, Gazecie Powiatowej - Wiadomości Oławskie oraz portalom: olawa24.pl, Oławski Serwis Informacyjny (www.osi.olawa.pl, www.olawa.tv) oraz www.FestiwalBiegow.pl, za zainteresowanie i regularne publikowanie informacji dotyczących naszej imprezy.

Podobnie jak rok temu, pragniemy także podziękować wszystkim osobom, które podczas naszego biegu robiły zdjęcia i dzieliły się nimi w sieci: Karolinie Tołłoczko, Kacprowi Pawlaczkowi, Annie Jędrzejowskiej oraz portalom Olawa24.pl i biegamy.wroclaw.pl. Dzięki Wam biegacze będą mieli piękne pamiątki z tegorocznej imprezy.

Wyniki etapu „Joker” dostępne są TUTAJ, zestawienie końcowe cyklu zaś TUTAJ. Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejne imprezy, które odbędą się na terenie powiatu Oławskiego w szczególności Maraton i bieg na 10 km w Jelczu-Laskowicach (maj) oraz Oławski Bieg Koguta (czerwiec).

Dla wszystkich tych, którzy przebiegli 42,195 km w ZiMNaRze mamy świetną wiadomość. Do 22 marca, osoby te mogą zapisać się na Maraton w Jelczu-Laskowicach lub jedną z imprez towarzyszących - marsz Nordic Walking lub bieg na 10.5 km za symboliczną złotówkę! W tym wypadku bierzemy pod uwagę także Jokera, więc osoby, które po niedzielnym biegu mają ukończony pełny dystans maratoński również mogą zgłosić się do imprezy korzystając z ulgi.

Pamiętajcie, że zapisać się i dokonać przelewu należy koniecznie do 22. marca - w tytule przelewu trzeba wpisać: "WPISOWE MARATON UCZESTNIK ZIMNARA", "WPISOWE BIEG 10 KM UCZESTNIK ZIMNARA" lub "WPISOWE NW - UCZESTNIK ZIMNARA", zależnie od tego, w której z imprez chce się wystartować.

Dane do przelewu:
MIEJSKO-GMINNY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W JELCZU-LASKOWICACH
UL.W.WITOSA 24 , 55-220 JELCZ-LASKOWICE
BANK SPÓŁDZIELCZY W OŁAWIE / O. JELCZ-LASKOWICE
82 9585 0007 0020 0200 9746 0001

Formularz zgłoszeniowy do Maratonu dostępny jest TUTAJ. Serdeczne zapraszam!

Arkadiusz Tołłoczko, Klub Biegacza Harcownik, Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce