Bieganie w reklamie. Ronaldo, Bolt... Kto jeszcze?

 

Bieganie w reklamie. Ronaldo, Bolt... Kto jeszcze?


Opublikowane w śr., 06/11/2013 - 10:24

Współczesny rynek reklamowy coraz częściej nawiązuje do biegów i biegaczy, w tym sportowców, których może nie zobaczymy na bieżni, ale którzy pokonują na swoich nogach setki kilometrów. Niektóre z filmów i filmików są naprawdę motywujące…

To ptak… nie to samolot… to samolot i rugbysta! W tej reklamie wziął udział sam Bryan Habana pochodzący z RPA. Najlepszy zawodnik rugby z 2007. Uważany był a może nadal jest, za najszybszego zawodnika w tej grze. Chłop waży 88 kilogramów a na boisku porównuje się go do geparda. Kto wygrał pojedynek z Airbusem? Zobaczcie sami!

Cristiano Ronaldo, do niedawna najdroższy piłkarz świata, i Bugatti, czyli jedno z najdroższych aut świata. I pojedynek „tam i z powrotem”. Co wyszło z tego wyścigu luksusu?. 

Tu delikatny powrót do przeszłości - reklama Carla Lewisa oraz firmy Pirelii. Przypomnijmy, że dopiero w 2003 roku wykryto, że w trakcie swojej kariery ten sprinter stosował doping. Złote medale z IO w 1984, 88 i 92 roku uszło mu więc „na sucho”.  Żaden inny zawodnik nie biegał w reklamach po wodzie tak jak on w tym spocie. Nie próbujcie tego sami, ale… zobaczyć warto!

Oczywiście nasze zestawienie nie jest kompletne. W reklamie w biegowym uniformie wystąpił też dziennikarz TVP Maciej Kurzajewski, stałym bywalcem w naszych domach jest dziś także Usain Bolt. (dla Jamajczyka należałoby chyba stworzyć oddzielną publikację - zaden inny biegacz nie pojawia się dziś w reklamach częściej niż on). Dlatego zachęcamy Was do przesyłania kolejnych propozycji.

Zachęcamy Was również do nagrywania własnych filmików, ku pokrzepieniu biegowych serc Polaków. Ufamy, że wszystkie klipy i postaci będą dla Was inspiracją do biegania i że nigdy nie zabraknie Wam motywacji do pokonywania kolejnych kilometrów. A może i Wy, kiedyś, dostąpicie „zaszczytu” zagrania w reklamie.

RZ

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce