Biegi z serii Icebug Trail powracają. Zostań mistrzem w zbieganiu górskim

 

Biegi z serii Icebug Trail powracają. Zostań mistrzem w zbieganiu górskim


Opublikowane w pt., 27/06/2014 - 12:07
Po sukcesie organizacyjnym edycji zimowej organizatorzy zdecydowali się na letnią edycję pn. ICEBUG SUMMER TRAIL 2014. 
 
Dwudniowa impreza biegowa w centrum Podhala rozpocznie się w sobotę 16 sierpnia biegiem górskim z Nowego Targu na Turbacz i z powrotem. Łącznie 16 km z sumą przewyższeń +/- 1400 metrów. Nowością będą rozgrywane na odcinku schronisko pod Turbaczem – Długa Polana (Nowy Targ) Mistrzostwa Polski w Zbieganiu Górskim!
 
Niedziela 17 sierpnia to z kolei czas dla fanów biegania z mapą. Organizatorzy przygotowali 3 dystanse z limitami 1-,3- i 6-godzinnymi. Zawody rozgrywane na zasadach rogainingu gwarantują, że prócz dobrej kondycji biegowej, o wysokiej lokacie zadecyduje odpowiedni wybór wariantu zdobywania punktów.
 
Dwudniowa impreza pozwala na wzięcie udziału w obu biegach. „Orientacja sportowa to piękny kawałek biegania. Doskonale uwalnia od monotonii klepania kilometrów!” – zachęcają organizatorzy.
 
Icebug Summer Trail 2014 to również bogaty pakiet startowy. Wraz z numerkiem startowym, wspaniałą atmosferą i świeżym powietrzem. W pakiecie otrzymacie pamiątkową koszulkę ICEBUG oraz wysokiej jakości pasek na numerek, a to wszystko przy rozsądnej cenie wpisowego!
 
Tylko do końca czerwca wpisowe na jeden z biegów 70 zł, na oba 100 zł.
 
 
 
mat. pras

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce