Co najmniej 195 tys. dla WOŚP od biegaczy i triatlonistów!

 

Co najmniej 195 tys. dla WOŚP od biegaczy i triatlonistów!


Opublikowane w czw., 19/01/2017 - 11:13

Za nami 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trwają jeszcze aukcje internetowe, ale rozpoczęło się już liczenie pieniędzy. Część z zadeklarowanych już blisko 64 mln zł pochodzi od biegaczy i triatlonistów, którzy otworzyli portfele w orkiestrowych aukcjach. 

Najwięcej, bo aż 190 tys. zł zebrała agencja marketingu sportowego Sport Evolution. Na kwotę złożyły się pakiety startowe „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” w Warszzwie - ok. 150 000 zł, oraz pakiety startowe z nr "1" do organizowanych przez agencję imprez: 

Aukcja Enea 5150 Warsaw Triathlon – 13 400 zł; 
Aukcja Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife – 11 700 zł; 
Aukcja Biegu „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” – 5 900 zł (podpisany przez Jurka Owsiaka)
Aukcja ONICO Gdynia Półmaratonu – 3 850 zł; 
Aukcja DOZ Maratonu Łódź – 1 825 zł

Sport Evolution od wielu lat angażuje się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

- Z Fundacją Jurka Owsiaka współpracujemy od wielu lat, a zespół naszej agencji uczestniczył w organizacji wszystkich 11 edycji Biegu WOŚP „Policz się z Cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. Z drugiej strony, Pokojowy Patrol od lat pomaga nam w zabezpieczeniu i organizacji naszych eventów – mówi Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu Sport Evolution. 

- Zebrana (w tym roku) kwota przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy dumni, że uczestnicy naszych zawodów okazali się tak hojnymi darczyńcami – dodaje Jakubik. 

Sukcesem zakończyły się także inne aukcje orkiestrowe. M.in. pakiet startowy na 14. Bieg Rzeźnika sprzedano za 4550 zł a pakiet z nr "1" na Ultramaraton Magurski poszedł za 415 zł

Można jeszcze licytować m.in. pakiet startowy z nr "1" na 9. Bieg Częstochowski (aktualna cena 355 zł) i Dziesiątkę Babicką (401 zł), Castle Triathlon Malbork, Bydgoszcz Triathlon czy Masakrator Run. Aukcje orkiestrowe trwają TUTAJ.

red. / mat. pras. 


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce