Dogrywka ostatnią szansą na start w łódzkim Biegu Fabrykanta

 

Dogrywka ostatnią szansą na start w łódzkim Biegu Fabrykanta


Opublikowane w czw., 12/06/2014 - 08:52

 

Zakończyły się zapisy do II Biegu Fabrykanta w Łodzi. Limit 900 miejsc został wyczerpany w zaledwie cztery dni, ale jest jeszcze szansa na udział w biegu. Po sprawdzeniu listy startowej organizatorzy, z duchem rozpoczynającego się Mundialu w Brazylii, zarządzili dogrywkę.

To już kolejny raz, gdy pakiety startowe do łódzkiego biegu rozchodzą się jak świeże bułeczki. Teoretycznie internetowe zgłoszenia prowadzone byłyby do 24 sierpnia, jednak wyczerpanie limitu zgłoszeń przerwało rejestrację. Po usunięciu z listy osób, które nie uiściły opłaty startowej otworzyło szanse przed innymi biegaczami.

- Wydaje mi się, że niektórzy zaczynają zapisywać się dla samego faktu zarejestrowania. Jest coś popularnego i dobrze być na liście startowej - zastanawia się Bartłomiej Sobecki, organizator biegu.

Zasady dogrywki są bezlitosne, czyli kto pierwszy ten lepszy. W ubiegłym roku druga tura rejestracji trwała zaledwie trzy minuty. Teraz do zdobycia jest 80 miejsc. Wszystko może więc nie trwać wiele dłużej. Zapisy uzupełniające rozpoczną się we wtorek 17 czerwca o godzinie 20:00. Jeśli ktoś w ostatniej chwili zdecydował się na start w biegu lub nie zdążył zgłosić się wcześniej, powinien zasiąść przy komputerze.

Bieg odbędzie się w sobotę 30 sierpnia. Impreza rozgrywana jest na terenie terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zmagania toczyć się będą na dystansie 10 km. Imprezie towarzyszyć będą biegi dzieci.

Organizator

Regulamin

Zapisy

Opłaty startowe w dogrywce:

bez koszulki technicznej - 45 zł
z koszulką techniczną- 80 zł

RZ

fot. organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce