Drugi bieg PGE ON The Run w stolicy wyprzedany

 

Drugi bieg PGE ON The Run w stolicy wyprzedany


Opublikowane w pon., 02/02/2015 - 16:16

Wieczorna impreza organizowana przez PGE w Łazienkach Królewskich od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pula pakietów startowych do drugiego biegu wyczerpała się w zaledwie 60 minut. Mnóstwo osób musiało obejść się smakiem.

Organizatorzy przyznają, że tak duże zainteresowanie imprezą ich... nie dziwi. Niepowtarzalny klimat Łazienek Królewskich, iluminacje czy też podświetlone drzewa dodawały energii i niepowtarzalnego klimatu imprezie. I zgodnie z planem, miały skusić do ponownego startu.

– Tempo zapisów nas nie zaskoczyło. Już przy poprzedniej edycji, która została nagłośniona dosyć późno, zapisy nie trwały długo. Po pierwszym biegu mieliśmy wiele sygnałów, że ludzie chcą się zapisywać na kolejną edycję. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że limit startujących jest ograniczony do 400 osób. To nie jest duża liczba – słyszymy w biurze promocji imprezy.

Tym razem chęć startu zgłosiło prawie 550 osób. O zmieszczeniu się w limicie, lub nie, decydowały sekundy. Na profilach społecznościowych pojawiły się liczne komentarze uczestników:

Żeby się zapisać, przy kolejnych zapisach muszę wziąć dzień wolny w pracy

Ja jestem, a męża już nie ma. To była różnica 30 sekund. I co teraz, mam biec sama? Nie wiem co robić

Dokładnie mam taką samą sytuację, miałam pobiec dla towarzystwa i wsparcia. Teraz nie wiem czy pobiegnę

Organizatorzy sugerują, że - z uwagi na walentynkowy termin biegu - będą starali się rozpatrzyć i rozwiązać na korzyść biegaczy wszystkie te przypadki, w których jedna osoba z pary została zarejestrowana. Obiecują umieścić drugą połówkę na liście startowej.

– Nie możemy wykluczyć, że udostępnimy miejsca dla osób z par, które już się zapisały. Oferowaliśmy atrakcje dla osób, które zdecydują się na wspólny bieg, więc skoro powiedziało się „A”, to trzeba powiedzieć i „B”. Dodatkowe miejsca będą też dystrybuowane w konkursach. Informacja o tym pojawi się w naszym profilu społecznościowym – powiedzieli Nam organizatorzy PGE On The Run.

Impreza odbędzie się 14 lutego. Start o godzinie 19:30. Zmagania toczyć się będą na dystansie 5 km. Opłata startowa zostanie przekazyana na cel charytatywny, wskazany przez Fundację PGE „Energia z serca”.

PGE On The Run w naszym KALENDARZU IMPREZ.

RZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce