Drugi etap GP Warszawy z atrakcjami dla biegających pań

 

Drugi etap GP Warszawy z atrakcjami dla biegających pań


Opublikowane w śr., 05/03/2014 - 09:25

W sobotę 8 marca Las Kabacki ugości uczestników drugiej rundy Grand Prix Warszawy. Z racji przypadającego na ten dzień Dnia Kobiet, organizatorzy planują niespodzianki dla biegaczek. Będzie można też kupić karnet na wszystkie biegi cyklu. 

Grand Prix Warszawy wraca po miesięcznej przerwie. Cykl oficjalnie rozpoczął się 8 lutego, w tej samej lokalizacji. Wśród pań zwyciężyła wówczas Elżbieta Peret, a wśród panów Krzysztof Wasiewicz.

– Wystartowało ponad 300 zawodników. Mieliśmy piękną zimową pogodę, bo był śnieg i słońce. Gdy przybyliśmy na polanę, wszystko było zamarznięte. Gdy ją opuszczaliśmy, widzieliśmy tylko rozpuszczone od naszego deptania ścieżki – wspomina Anna Juras, współorganizatorka zawodów.

Na drugą odsłonę cyklu zaprasza szczególnie panie. – Na pewno każda z dam otrzyma tradycyjnego tulipana. Przewidujemy też dodatkowe upominki, najprawdopodobniej będą to kosmetyki.

Sobotni bieg będzie ostatnią okazją do nabycia abonamentu na cały sezon Grand Prix w cenie 135 zł. – Dzięki abonamentowi możemy trochę zaoszczędzić, a dodatkowo nie będziemy mieli już problemów z kolejkami przy rejestracji, odbiorem numerów - dla numerów abonamentowych, które przyznajemy na cały sezon, zawsze tworzymy oddzielne stanowisko. Do abonamentu dodajemy też pamiątkową koszulkę – zachęca nasza rozmówczyni.

Program stołecznego Grand Prix nie uległ zmianie w stosunku do ubiegłego roku. Biegi na dystansie 10 km rozpoczynają się tradycyjnie o godzinie 11:00, kwadrans wcześniej startują zawodnicy, którym pokonanie tego dystansu zajmie ponad godzinę. Start i meta zawodów na Ursynowie znajdować się będą w tradycyjnej lokalizacji, czyli na tyłach supermarketu Tesco, przy metrze Kabaty. Swoje podwoje sekretariat imprezy otworzy o godz. 9:00.

Swój bieg uczestnicy ponownie będą mogli zadedykować podopiecznym Fundacji PKO Banku Polskiego, inicjatorowi akcji „Biegnę dla…”. Tym razem dla Alicji, która ma przyjść na świat w połowie marca ze złożoną wadą serca zwaną HRHS. Aby to zrobić, wystarczy pobrać ze stoiska Fundacji specjalną kartkę z hasłem akcji i przyczepić ją do koszulki. Darowizna sponsora – Fundacji, zostanie przekazana na konto organizacji pomagającej dziecku.

Polecamy i zapraszamy!

Organizator:

http://biegi.waw.pl

Regulamin:

http://biegi.waw.pl/wp-content/uploads/2014/01/Regulamin-GPW-2014.pdf

Zapisy:

http://biegi.waw.pl/zapisy

Wpisowe:

20 zł – udział w jednym biegu

10 zł – ulgowa stawka dla osób powyżej 65. roku życia oraz członków KB ActiveSports

135 – koszt abonamentu (na 8 pozostałych biegów).

RZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce