Fiat 500X dla jednego z uczestników Orlen Warsaw Marathon

 

Fiat 500X dla jednego z uczestników Orlen Warsaw Marathon


Opublikowane w śr., 06/04/2016 - 09:00

Do startu największej i najszybszej imprezy biegowej w Polsce został niecały miesiąc. Już 24 kwietnia po raz kolejny w szranki staną tysiące biegaczy, którzy zawalczą o osiągnięcie założonego przez siebie rezultatu. W tym roku maratończyków eskortować będzie flota samochodów marki Fiat.

Nagrodą główną, która zostanie wylosowana wśród uczestników maratonu, będzie Fiat 500X POP STAR 1.6 E-Torq 110 KM M – duży crossover z charakterem. Zostanie on rozlosowany po zakończeniu biegu na 42,195 km wśród maratończyków, którzy ukończą królewski dystans w regulaminowym czasie. Szczęśliwy biegacz, w celu uzyskania samochodu, będzie musiał odebrać telefon od organizatora w ciągu 30 minut od zakończenia losowania.

Nagrodą w Biegu OSHEE 10 km będzie z kolei skuter Yamaha Tricity.


Biegacze, którzy chcą wziąć udział w Narodowym Święcie Biegania mogą rejestrować się na stronie www.orlenmarathon.pl. W biegu na dystansie maratonu pula koszulek startowych oraz Pakietów PREMIUM została już wyczerpana, ale wciąż można się jeszcze zapisać na bieg wnosząc opłatę wpisową w wysokości 59,00 PLN* (tzw. wariant BASIC).

Trwa również rejestracja na Bieg OSHEE 10 km. Zapisując się on-line biegacze mogą jeszcze zakupić Pakiet BASIC (wpisowe) za 49,00 PLN.

UWAGA! Ze względu na nowy przebieg trasy Biegu OSHEE 10 km, zmianie uległy godziny startów na obu dystansach:

Maraton: 08:45 (start w kat. handbike: 08:35)
Bieg OSHEE 10 km: 08:45

Zmianie uległ limit czasu na dystansie maratonu. Aktualny limit to: 05:45:00.

Tradycyjnie Narodowe Święto Biegania aktywnie włączy się również w promowanie szczytnych celów. W sobotę, 23 kwietnia odbędzie się Charytatywny Marszobieg Dar Serca, na który również można się już zapisywać. Tak jak do tej pory bieg jest bezpłatny, ale będzie też możliwość dokonania dobrowolnej opłaty startowej, która w 100% zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

ORLEN Warsaw Marathon to impreza, która pod względem organizacyjnym szybko dołączyła do czołowych maratonów w Europie. Świadczą o tym tysiące pozytywnych komentarzy samych uczestników oraz prestiżowe wyróżnienia jak m.in. Silver Label IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych). Ponadto ORLEN Warsaw Marathon wpisany jest do kalendarza AIMS (światowej organizacji skupiającej organizatorów biegów).

*Podane ceny obowiązują podczas rejestracji on-line, która trwa do 17.04.2016 r.

mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce