Gdańsk Maraton rozpoczął zapisy. Najniższa opłata do końca roku


Opublikowane w pt., 08/11/2019 - 09:48

Szósta edycja maratonu w Gdańsku odbędzie się 19 kwietnia 2020 roku. Obok biegu głównego organizatorzy zaplanowali sztafety, biegi na 5 km i dla dzieci.

„Jesteś doświadczonym biegaczem i planujesz właśnie swój kalendarz startów na rok 2020? A może szukasz sobie wielkiego, sportowego wyzwania na najbliższe miesiące? Od dawna chciałeś zwiedzić Gdańsk i poznać najważniejsze punkty na mapie tego pięknego miasta? W każdym z tych przypadków mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – właśnie ruszyły zapisy do 6. Gdańsk Maratonu” – zachęcają organizatorzy.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na - http://gdanskmaraton.pl

Do końca roku opłata za start w maratonie wynosić 89 zł. Potem będzie rosła do 159 zł. Wraz z zapisami do startu głównego ruszyła także rejestracja do imprez towarzyszących 6. Gdańsk Maratonu: sztafet, biegu Gdańsk na Piątkę na dystansie 5 km oraz biegów dziecięcych i młodzieżowych.

Organizatorzy Gdańsk Maraton zachęcają do udziału i podkreślają, że na uczestników czeka ciekawa trasa, która „z jednej strony sprzyja poprawianiu życiowych rekordów, a z drugiej pozwala w krótkim czasie zobaczyć największe atrakcje miasta o bogatej, ponad 1000-letniej historii”.

Tegoroczną edycję Gdańsk Maratonu ukończyło 1702 osoby. Wygrał doskonale znany ze startów w Tauron Festiwalu Biegowym Rafał Czarnecki. Jego żona Lidia, triumfatorka Koral Maratonu w Krynicy, w Gdańsku była czwarta.

mat. prasowe


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce