GP Warszawy: Tym razem biegniemy dla Dominika

 

GP Warszawy: Tym razem biegniemy dla Dominika


Opublikowane w czw., 20/03/2014 - 11:41

Przed nami trzecia runda cyklu Grand Prix Warszawy. W sobotę 22 marca spotykamy się ponownie w Lesie Kabackim, na tyłach hipermarketu tesco. Główna część biegu startuje o godz. 11:00, kwadrans wcześniej startują zawodnicy, którym pokonanie 10 km trasy zajmie ponad godzinę.

Podczas biegu ponownie będzie można wziąć udział w akcji „Biegajmy razem” Fundacji PKO Banku Polskiego. Przymocowując specjalny kartonik startowy będzie można włączyć się w dzieło pomocy 14-letniemy Dominikowi.

Chłopiec od 5 lat zmaga się z nowotworem mózgu. Szansą dla chłopca jest kosztowna terapia w Niemczech, na którą rodzina pilnie zbiera środki. Dzięki naszemu uczestnictwu w biegu, inicjatora akcji przekaże 10 tys. zł na leczenie dziecka.  

Identyfikatory akcji, z hasłem "Biegnę dla Dominika", można odbierać w dniu imprezy od godziny 9.30 w biurze zawodów zlokalizowanym przy starcie.

W ramach programu „Biegajmy razem” Fundacją PKO Banku Polskiego oraz sam bank sponsorują różne biegi na terenie całego kraju. Akcja ma na celu wsparcie osób, których życie jest zagrożone. Jak informuje Fundacja, od 2013 roku do akcji włączyło się już niemal 5 000 osób, a na konta potrzebujących trafiło łącznie ponad 430 000 zł.

gr / mat. pras

fot. rz

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce