Grajewo biega poświątecznie i sylwestrowo. Dołączysz?

 

Grajewo biega poświątecznie i sylwestrowo. Dołączysz?


Opublikowane w śr., 10/12/2014 - 11:24

Klub Sportowy Maratonka Grajewo wspólnie z Urzędem Miasta i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają na 9. Koleżeński Bieg Sylwestrowy. W programie „coś dla tych najmłodszych i starszych biegaczy”. Start 27 grudnia o godzinie 12.00 w Parku Miejskim przy ul. Strażackiej.

Biegowe zmagania rozpoczną się od startów dzieci na dystansach od 200 do 500m. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w kategoriach: przedszkolacy i klasy „0”, klasy I-II, III-IV, V-VI oraz gimnazja.

Po zmaganiach dzieci do biegu otwartego na dystansie 3200m staną wszyscy chętni 16-latkowie i starsi biegacze. Do biegu można się zapisać tuż przed startem od godziny 11.00

Jak zapewniają organizatorzy, impreza będzie dobrą okazją do... odpoczynku od świątecznego stołu. – Nie zabraknie słodyczy, ciepłych napojów i drobnych upominków – wyjaśnia jeden z trójki organizatorów Waldemar Szycik. – Nie prowadzimy pomiaru czasu i nie rozdajemy numerów startowych. Bieg ma charakter koleżeński i kameralny, w ubiegłorocznej edycji wzięło udział około 100 osób – zastrzega prezes Klubu Maratonka Grajewo.

Nie oznacza to, że nagród nie będzie. – Uhonorujemy trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety, które dotrą na metę. Dla dzieci będą puchary i słodycze – wskazuje Waldemar Szycik. Zachęca do kreatywności w kwestii startowego stroju. – Dla najlepiej przebranej osoby mamy nagrodę specjalną!

Po biegu organizator zaprasza do Hali MOSIR na poczęstunek. – Będą ciastka, owoce i coś na gorąco. Tak jak w święta – kończy rozmowę Waldemar Szycik.

Koleżeński Bieg Sylwestrowy w naszym KALENDARZU IMPREZ.

KR

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce