HOKA Garmin Team: polska grupa biegowa z nowym partnerem

 

HOKA Garmin Team: polska grupa biegowa z nowym partnerem


Opublikowane w czw., 21/04/2022 - 10:56

HOKA Garmin Team: polska grupa biegowa z nowym partnerem

Nowość w środowisku biegów górskich. Na scenę trailową wkracza HOKA GARMIN TEAM, czyli połączenie jednej z najważniejszych polskich grup w biegach górskich Salco Garmin Team i wysokiej jakości marki obuwia biegowego HOKA ONE ONE. Grupa zawodników z Kamilem Leśniakiem czy Robertem Faronem na czele będzie reprezentować szybko rozwijającą się markę wywodzącą się z serca francuskich Alp.

- HOKA ONE ONE staje się partnerem tytularnym zespołu, dostarczając nam niezbędnych elementów stroju sportowego, od stóp do głów - mówi Marcin Ścigalski, opiekun HOKA GARMIN TEAM. -  Mamy nadzieję, że współpraca, którą właśnie zaczynamy, będzie przynosić owoce i satysfakcję obu stronom. W nadchodzącym sezonie startować będziemy pod nazwą Hoka Garmin Team.

- Nasza ekipa to grupa zawodników o bardzo różnorodnych potrzebach i wymaganiach w kwestii doboru obuwia biegowego. Szeroki asortyment marki daje możliwość testowania i wyboru modeli, które poszczególnym osobom odpowiadają najbardziej.
 
Do Teamu należeć będą zawodnicy startujący do tej pory pod szyldem Salco Garmin Team: Robert Faron, Miłosz Szcześniewski, Mirka „Miśka” Witowska, Rafał Klecha, Kamil Leśniak, Ola Bazułka, Kinga Kwiatkowska, Zuza Mokros i Czarek Baliga. Od początku swojego istnienia, zespołowi przyświeca jeden cel: wsparcie zawodników na starcie i w trakcie przygotowań do zawodów.

Współpraca z marką rewolucyjnego obuwia biegowego HOKA na pewno przyniesie obopólne korzyści - partner zapewni nie tylko wsparcie produktowe, ale również wsparcie finansowe niezbędne do realizacji planów zawodników.

HOKA rozwija się prężnie i już teraz zajmuje poważną pozycję na rynku obuwia biegowego. Marka zakorzeniona w stolicy biegów górskich w 2019 roku obchodziła swoje dziesięciolecie. U podstaw istnienia brandu leży idea poprawy czasów wyścigów wytrzymałościowych poprzez stworzenie buta wspierającego szybsze zbieganie. 

W ten sposób założyciele marki Jean-Luc Diard i Nicolas Mermoud stworzyli nową definicję obuwia do biegania. Dziś przykuwająca wzrok podeszwa, która zdaje “rozlewać się” pod butem, nie budzi zdziwienia – modele marki Hoka coraz częściej pojawiają się na stopach czołowych zawodników. (żródło: HOKA Garmin Team, opr. red) Fot. 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce