I Bieg Dla Par: Tylko razem do mety

 

I Bieg Dla Par: Tylko razem do mety


Opublikowane w pon., 12/01/2015 - 15:03

Walentynki na biegowo w stolicy? Zapraszamy na I Bieg Dla Par! To jedyna impreza na Walentynki, w której o wyniku końcowym będzie decydować czas łączny pary - mężczyzny i kobiety.

– Startujemy 14 lutego o godz. 11:00 w Parku Skaryszewskim. Do pokonania będzie 5,4 km, czyli 3 okrążenia parku – zapowiada Daniel Nowak, organizator imprezy, dobrze znany Wam choćby ze Skaryszewskiej „9” czy Biegu Noworocznego.

Bieg dla Par to nie tylko okazja do miłego spędzenia święta zakochanych, znalezienia miłości na trasie czy "zakochania się w bieganiu", jak zapowiadają organizatorzy. Na najszybsze duety czekają bowiem atrakcyjne nagrody: dwuosobowa tygodniowa wycieczka zagraniczna (!), weekend dla dwojga w ekskluzywnym SPA czy romantyczna kolacja w klimatycznej Warszawskiej restauracji.

Przewidziane są również nagrody niespodzianki ufundowane od Partnerów i Sponsorów imprezy.

Każdy z uczestników biegu otrzyma również pamiątkowy medal - inny dla kobiet, inny dla mężczyzn - i niepowtarzalną koszulkę - różowa dla kobiet i niebieska dla mężczyzn.

Festiwal Biegów objął patronat nad I Biegiem Dla Par. Niebawem ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będzie pakiet startowy na imprezę.

Do zobaczenia na starcie!

1. Bieg dla Par w naszym KALENDARZU IMPREZ.

red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce