I Cracovia Półmaraton Królewski: Do końca wakacji niższe wpisowe

 

I Cracovia Półmaraton Królewski: Do końca wakacji niższe wpisowe


Opublikowane w pon., 14/07/2014 - 10:51

Nowa impreza na biegowej mapie Krakowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Obecność na starcie 26 października zapowiedziało już ponad 1200 osób. W rewanżu organizatorzy imprezy wydłużyli okres obowiązywania promocyjnej opłaty startowej.

Do końca wakacji pakiet uczestnika I Cracovia Półmaratonu kosztuje 60 zł. Po tym terminie wzrośnie do 80 i 100 zł.

Co nas czeka 26 października w Krakowie?

Nazwa imprezy nie jest przypadkowa, bo impreza nawiązuje do tradycji i czerpie z dorobku Cracovia Marathonu, jednego z największych biegów masowych w Polsce. Wzorem tegorocznej edycji starszego brata, start półmaratonu zlokalizowany będzie na krakowskim Rynku. Meta zaś na krakowskich Błoniach, w Okolicy Stadionu miejskiego im. H. Rejmana (na stadionie zlokalizowane będzie biura zawodów). Sama trasa poprowadzi biegaczy zabytkowymi uliczkami i alejkami Krakowa.

W zamyśle organizatorów impreza ma zwieńczyć biegowy sezon w Polsce. – Wiadomo, że są uczestnicy dla których półmaraton jest imprezą docelową, ale są i tacy, którzy przez krótszy dystans jak gdyby dojrzewają do maratonu. Teraz pod jedną marką spotkać się mogą ludzie o różnych możliwościach – tłumaczył nam Jerzy Sasorski z Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, koordynator imprezy.

Strona zawodów

Regulamin

Zapisy

red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce