I warszawski Bieg Mikołajów 8 grudnia: 1 km = 1 zł

 

I warszawski Bieg Mikołajów 8 grudnia: 1 km = 1 zł


Opublikowane w czw., 21/11/2013 - 08:11

Jeden przebiegnięty kilometr to jeden złoty dla potrzebujących. Tę prostą, ale jakże pożyteczną zasadę przyjęli organizatorzy i sponsorzy I Biegu Mikołajów w Warszawie. Impreza odbędzie się 8 grudnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Trwa przyjmowanie zgłoszeń. 

Bieg odbędzie się pod hasłem „Biegnij na zdrowie po zdrowie dzieci”. Te dzieci to podopieczni Kliniki Neurochirurgii Centrum Zdrowia Dziecka. Pieniądze na leczenie małych pacjentów przekaże Fundacja Lotto Milion Marzeń, sponsor imprezy.

Biegacze zmierzą się z 10-kilometrową trasą wytyczoną na torze Służewiec (4 pętle po 2,5 km długości każda). „Oczywiście, jeśli ktoś nie czuję się na siłach, może przebiec mniej okrążeń. Wystarczy już tylko jedno okrążenie aby znaleźć się na wynikach. Pamiętajcie, każdy przebiegnięty kilometr to 1 zł przekazany na dzieci leczone onkologicznie” – zachęcają organizatorzy na stronie biegu.   

Sama impreza będzie miała charakter pikniku sportowego i rodzinnego. Nie zabraknie konkursów i dodatkowych atrakcji - gry i zabawy sprawnościowe, przejażdżki na kucykach, śpiewania kolęd, a także spotkania ze św. Mikołajem i Śnieżynkami. Atrybut zimowego gościa z Laponii otrzyma każdy uczestnik biegu, dodatkowo weźmie też udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Trwają zapisy do biegu. Do 24 listopada opłata startowa wynosi 50 zł, po tym terminie 80 zł (zapisy elektroniczne). Rejestracja w dniu zawodów to już 100 zł wpisowego. „Biegacze, łączcie się, sprawmy aby te Święta były cudowne nie tylko dla nas samych. Wspólnie pomóżmy dzieciom, wystarczy wziąć udział w Biegu Mikołajów” – apeluje organizator.

Oficjalna strona biegu: http://www.biegmikolajowy.pl

Regulamin: http://www.biegmikolajowy.pl/regulamin.pdf

Rejestracja: http://sts-timing.pl/mikolaje/

GR

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce