IV Pabianicki Półmaraton ZHP: Biegaj z harcerzami

 

IV Pabianicki Półmaraton ZHP: Biegaj z harcerzami


Opublikowane w śr., 29/01/2014 - 09:19

Półmaraton w Pabianicach

Na imprezę, która odbędzie się 23 marca, zaprasza Janusz Milczarek, łódzki Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

Kiedy po raz pierwszy podjęliśmy decyzję o organizacji Półmaratonu w Pabianicach, nikt nie przypuszczał, że impreza ta zagości na stałe w naszym mieście. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie wiosny bez Półmaratonu, bez setek ludzi, którzy biegnąc dają nam w prezencie swoją energię, chęci, zapał i uśmiech. Kiedy zaczynaliśmy chcieliśmy, aby organizowany przez Hufiec ZHP Pabianice Półmaraton stał się promocją naszego miasta i regionu, dzisiaj po kilku latach możemy powiedzieć, że zyskaliśmy znacznie więcej. 

Dzięki tak wielkiemu przedsięwzięciu mogliśmy zintegrować wiele środowisk, pokazać jak ważne jest wspólne działanie, aby nasze miasto było kolebką ważnych wydarzeń,  mobilizować  mieszkańców do uprawiania sportów – dziś nikogo nie dziwią setki biegających pabianiczan. Pabianice to miasto w samym środku Polski, IV Pabianicki Półmaraton ZHP jest jedną z nielicznych imprez odbywających się o tej porze roku, przygotowywany z wielką pasją – mamy nadzieję, że zachęci to Państwa do udziału w naszym biegu.

Podczas IV Pabianickiego Półmaratonu ZHP odbędzie się Festyn Sportowy  Rozpoczniemy od profesjonalnej rozgrzewki przygotowanej przez Klub Fitness, na terenie MOSiR będzie można odwiedzić kawiarenkę, w trakcie Festynu odbędzie się  IV Pabianicki Półmaratonik ZHP skierowany do dzieci w wieku 6 – 12 lat oraz „Bieg na szpilkach”.

Wszyscy zawodnicy wezmą udział w loterii fantowej podczas, której będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród; między innymi tygodniowy pobyt dla 2 osób w Ośrodku   Wypoczynkowo- Rehabilitacyjnym „EWA” w Ustroniu Morskim wraz zabiegami.

Terminy zgłoszeń i wpisowe: II termin: 01.01.2014 – 31.01.2014 – 50,00 zł, III termin: 01.02.2014 – 16.03.2014 -  60,00 zł, IV termin: 17.03.2014 – 23.03.2014 – 80,00 zł.

Zachęcamy do odwiedzania strony IV Pabianickiego Półmaratonu ZHP www.polmaraton.pabianice.zhp.pl

Janusz Milczarek, Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce