Jaki prezent dla biegacza? Oto nasze propozycje

 

Jaki prezent dla biegacza? Oto nasze propozycje


Opublikowane w wt., 03/12/2013 - 09:36

Wieszak na medale? Biegowa książka, kubek, buff? Na mikołajkowy prezent proponujemy Wam (a raczej osobom, które obdarujecie) coś bardziej oryginalnego. Sprawdźcie.

Trenuj wypoczywając

Twoja wydolność wciąż pozostawia wiele do życzenia? Sięgnij po Power Breathe. To urządzenie wzmocni Twoje mięśnie oddechowe i poprawi ogólną kondycję fizyczną. Wykonując 30 oddechów 2 razy dziennie, np. podczas oglądania telewizji, już po ok. 3-4 tygodniach zauważysz poprawę w oddychaniu. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach – fitness, sport i ironman. Polecane także dla astmatyków.

Dla aktywnych

FitBit Flex to świetna propozycja na prezent dla ludzi zwariowanych na punkcie zdrowego trybu życia, ze sportowym ADHD. Ta inteligentna bransoletka, którą zarządza się przez dedykowaną aplikację, zapisuje liczbę zrobionych kroków, spalonych kalorii, liczbę aktywnych minut, czas i jakość snu. Na bieżąco monitoruje też założoną normę. O poranku budzi zaś do życia.

Daj się poznać

Strażacy, golfiści, motocykliści czy miłośnicy jednej z firm komputerowych chętnie eksponują swoje profesje czy zainteresowania poprzez umieszczenie stosownej naklejki na swoim samochodzie. Dlaczego nie pójść w ich ślady i dać się poznać innym użytkownikom czterech czy dwóch kółek? Biegacze mają dość neutralną, jeśli nie pozytywną ocenę społeczną – nie licząc zabierania ścieżek rowerzystom – i warto to wykorzystać dla uspokojenia emocji na drodze. Gadżet dostępny w wersjach dla biegacza i biegaczki.

Pieniądze bezpieczne i pod ręką

Ile razy chciałeś pobiegać w drodze na zakupy, ale odpuszczałeś, bo gruby portfel i legginsy nie idą w parze? Posiadając PacSafe WristSafe Wallet 150 nie miałbyś takiego zmartwienia. Zgodnie z nazwą gadżet przeznaczony jest do noszenia na nadgarstku. Oprócz pieniędzy pomieści też telefon komórkowy, klucze czy karty kredytowe i zabezpieczy je przed zgubieniem. A gdy zajdzie potrzeba ich użycia, w prosty i szybki sposób otworzy swoje podwoje.

Odzyskać ochotę do życia

Jesienna szarówka nie sprzyja dobremu samopoczuciu i koncentracji. Życiową energię i skupienie odzyskamy zakładając słuchawki firmy Valkee. Nie popłynie z nich jednak muzyka, bo słuchawki to półprofesjonalne urządzenie medyczne do światłoterapii. Dostarczona przez uszy wiązka światła pobudzi nasz mózg do pracy dużo lepiej niż promienie słoneczne wpadające przez oczy. Skuteczność zabiegu potwierdzają badania naukowców z uniwersytetu fińskim Oulu.

Bierz przykład z płazów

Trening w basenie to ciekawe urozmaicenie, ale i wzmocnienie treningu biegowego. Aby pływało się mocno i szybko, proponujemy Darkfin Gloves. Te oryginalne rękawiczki zwiększają powierzchnię dłoni o 70 procent, wydatnie ułatwiając odpychanie się od wody.

Kolorowa energia

Radiate Athletics to innowacyjna linia odzieży sportowej, która pomaga odkrywać fizyczne możliwości ludzkiego ciała. Termoaktywny materiał użyty do jej uszycia, poprzez zmianę koloru ujawnia obszary największej aktywności naszego organizmu podczas wysiłku fizycznego. Pozwala to idealnie dobrać obciążenia treningowe i dostosować je do założonego celu, np. spalenie tkanki tłuszczowej brzucha. Podczas zawodów koszulka pozwala zaś zmagazynować pokłady energii, by uwolnić ją w najbardziej korzystnym momencie.

Zadbaj o linię

HAPIfork to widelec kontrolujący ilość spożywanych kalorii i dbający o naszą linię. Z pomocą urządzenia oraz dedykowanej aplikacji na komputer i smartfony, wprowadzimy nasz organizm w reżim żywieniowy. Nauczymy się też jak poprawnie jeść – widelec zacznie świecić, gdy będziemy pochłaniać kolejne kęsy zbyt szybko.

GR 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce