Obóz treningowy z Runner?s World w Szklarskiej Porębie

 

Obóz treningowy z Runner?s World w Szklarskiej Porębie


Opublikowane w pt., 19/07/2013 - 16:35

Obóz treningowy z Runner's World

Ciekawą ofertę wakacyjnego wypoczynku biegowego przygotował miesięcznik "Runners World Polska". Partner Festiwalu Biegowego w Krynicy już w sierpniu zorganizuje pierwszy obóz treningowy sygnowany swoją marką. W programie zgrupowania są m.in. treningi ze znakomitymi trenerami, spotkania z gwiazdami, wykłady i ?świetna zabawa?.

Obóz odbędzie się w dniach 7-11 sierpnia, w ramach cyklicznej akcji Wyzwanie Runners?s World, w której czytelnicy magazynu przygotowują się do startu w zawodach (w tym roku jest to maraton). Bazą wypadową uczestników RW Camp, bo taką nazwę będzie nosił obóz, będzie hotel Interferie Sport w Świeradowie-Zdroju. Do dyspozycji biegaczy będą m.in. 4 baseny, gabinety kosmetyczno-zabiegowe, sala gimnastyczna i? grota solna.

Treningi biegowe odbywać się będą m.in. w popularnej wśród półprofesjonalistów i zawodowców Szklarskiej Porębie, w wymiarze dwóch jednostek dziennie. Do tego konsultacje z trenerami, dietetykami, spotkania ze znanymi biegaczami, wykłady z technik biegowych.

Trenerami podczas pierwszej edycji RW Camp będzie znana para lekkoatletycznych mistrzów kraju Anna Zagórska-Rostkowska i Piotr Rostkowski. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami obozu dzielić się będą także eksperci i redaktorzy Runners?s World.

Koszt uczestnictwa w RW Camp wynosi 1499 zł od osoby (w tym m.in. zakwaterowanie,  wyżywienie i transfery treningowe). Dostępnych jest 18 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Partnerem technicznym RW Camp 2013 jest firma Asics.   

Więcej informacji o planowanym obozie można znaleźć TU.      

Polecamy!

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce