Jelczańsko-Oławski ZiMNaR: Ostatni etap w niedzielę

 

Jelczańsko-Oławski ZiMNaR: Ostatni etap w niedzielę


Opublikowane w wt., 11/02/2014 - 12:52

Nasz cykl powoli zbliża się do końca. Przed nami jeszcze jeden etap - 6.195 km w Jelczu-Laskowicach w niedzielę 16 lutego. Potem tydzień przerwy, a 2 marca zapraszamy wszystkich do Jelcza-Laskowic na etap „Joker” oraz uroczyste zakończenie cyklu – pisze Arkadiusz Tołłoczko, kierownik dolnośląskiego cyklu, Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

Niedzielny, szósty już etap jelczańsko-oławskiego ZiMNaRa był ciepły – co cieszyło uczestników, niestety na trasie było bardzo dużo błota. Pogoda oszczędziła jednak biegaczy – mimo czarnych chmur wiszących nad Oławą, rozpadało się dopiero po biegu.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wysłuchanie naszego zeszłotygodniowego apelu dotyczącego numerów startowych. Tym razem nie mieliśmy absolutnie żadnych problemów z pomiarem czasu. Wystartowały łącznie 222 osoby.

Najszybszy był Rafał Tyburek, drugi do mety dobiegł Grzegorz Kiełczewski a trzeci, z niewielką przewagą nad trzecim w klasyfikacji generalnej Piotrem Spalińskim, linię mety przekroczył Bartosz Roskosz.

Wśród pań zwyciężyła Agata Litwin, druga była Jolanta Klimaszewsk, a trzecia Joanna Bartoszek-Kunecka.

W marszu nordic walking najszybsza była Katarzyna Rak, która minęła metę praktycznie równo z drugim w tej kategorii  Jakubem Kopczyńskim. Trzecia była Małgorzata Jarzyńska.

Pełne wyniki eliminacji dostępne są TUTAJ.

Obszerna fotogaleria z rundy dostępna jest z kolei TUTAJ.

Pomóżmy Krzysztofowi

Zapraszając na niedzielną rundę naszego cyklu, chce zwrócić się z jeszcze jednym apelem do naszych biegaczy.

W sierpniu ubiegłego roku zorganizowaliśmy na oławskiej trasie ZiMNaRa bieg, podczas którego zbieraliśmy na pieniądze na rehabilitację Krzysztofa Janowskiego - jednego z naszych ubiegłorocznych zawodników, który w maju przeszedł ciężki wylew. Krzysztof wciąż ma niedowład lewej strony ciała i wymaga dalszych ćwiczeń.

Możecie przekazać 1% podatku z rozliczenia rocznego PIT na jego dalszą rehabilitacje. Na rozliczeniu trzeba podać w rubryce z 1% numer KRS 0000050135.

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Jelczu-Laskowicach!

Arkadiusz Tołłoczko, KB Harcownik.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce