Kamil Kawalerski o Roztoczańskim Festiwalu Biegowym: warto tu wracać!

 

Kamil Kawalerski o Roztoczańskim Festiwalu Biegowym: warto tu wracać!


Opublikowane w pon., 03/07/2023 - 12:16

Półmaraton na Roztoczańskim Festiwalu Biegowym przyciągął wielu startujących. Kamil Kawalerski z Krakowa - zwycięzca półmaratonu- podzielił się z nami wrażeniami po biegu. - W piątek wystartowałem jeszcze w biegu na pięć kilometrów, gdzie zająłem drugie miejsce - mówi Kamil - więc, ciesze się, że udało mi się przyjechać na Roztoczański Festiwal Biegowy..

Na uczestników biegu czekało wiele atrakcji na punktach serwisowych, jak wspomina Kamil - poprzebierani jeźdźcy, cheerleaderki, diabły i wiele innych! Zwycięzca opowiadał również o swoim pozytywnym zaskoczeniu wielkością  Roztoczańskiego Festiwalu Biegowego. Jego zdaniem Roztoczański Festiwal Biegowy zapewnia też różnorodność pod względem rodzaju biegów, w których udział może wziąć każdy.

Roztoczański Festiwal Biegowy zapewnia także przyjazną atmosferę, którą tworzą sami uczestnicy i jak wspomina Kamil, pierwszą część dystansu przebiegł wraz z całą grupą w miłym towarzystwie. Na uczestników Festiwalu, oprócz pozytywnych emocji związanych z bieganiem, czekają także nagrody i medale.  Dlatego Kamil na koniec ocenia, że biegowe wydarzenie z Roztoki z roku na rok na pewno będzie rosnąć i przyciągnie wielu nowych biegaczy! Oprac. Monika Leśniak, Fot. Kamila Laskowska

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce