KONFERENCJA „SPORT MASOWY PO COVID-19”. WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE I WYGRAJ PAKIET STARTOWY!

 

KONFERENCJA „SPORT MASOWY PO COVID-19”. WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE I WYGRAJ PAKIET STARTOWY!


Opublikowane w czw., 28/01/2021 - 10:17

Jaka przyszłość czeka sport masowy w Polsce i na świecie? Co się zmieni po pandemii? Ile imprez przetrwa, a ile zniknie bezpowrotnie? Na te i wiele innych pytań organizatorzy imprez, samorządowcy i przedstawiciele administracji centralnej będą szukali odpowiedzi podczas konferencji „Sport Masowy po Covid-19”, która odbędzie się w internecie 13 lutego (sobota) w godz. 12:00 – 18:30.  Już dziś o godzinie 12:00 rusza ogólnopolskie badanie rynku sportu masowego.

- Rok 2020 i pandemia COVID-19 wywróciła do góry nogami branżę eventową. Zaszły zmiany, o jakich organizatorzy sportu masowego wcześniej nie myśleli. W obliczu nowej rzeczywistości, chcemy zbadać zachowania konsumenckie sprzed wybuchu pandemii, jak i te w jej trakcie. Robimy to po to, aby w najbliższej przyszłości jak najlepiej wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom osób aktywnych fizycznie, uczestniczącym w wydarzeniach sportowych – mówi Grzegorz Kuczyński, członek Zarządu Związku Organizatorów Sportu Masowego. -  Ankieta jest anonimowa, pytania mają charakter zamknięty, a jej wypełnienie zajmuje mniej niż 9 minut. Na końcu ankiety jest możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest pakiet startowy na wybrane przez zawodnika wydarzenie organizowane przez członka stowarzyszonego w Związku Organizatorów Sportu Masowego w 2021 lub 2022 roku – dodaje.

Link do ankiety: https://www.surveymonkey.com/r/FHHVHSW.  Ankietę można wypełnić do 5 lutego do północy. Lista organizatorów zrzeszonych w ZOSM jest dostępna TUTAJ

Organizatorem konferencji jest Związek Organizatorów Sportu Masowego, który zrzesza największych w Polsce publicznych i niepublicznych organizatorów imprez sportowych oraz przedstawicieli firm działających na rzecz branży.

- Nasza branża jest pogrążona jest w ogromnym kryzysie. Choć w istotny sposób przyczyniamy się do poprawy zdrowia Polaków, to już od niemal roku nie możemy normalnie pracować i organizować imprez – mówi Michał Drelich, członek zarządu ZOSM. - Związek Organizatorów Związek Organizatorów Sportu Masowego powstał nie tylko po to, by działać na rzecz odmrożenia branży. To ma być organizacja, która wyznacza standardy, przygotowuje analizy rynkowe i prawne, wspiera rozwój rynku. Przez ostatnie kilka miesięcy spotykamy się z przedstawicielami rządu i apelujemy o uwzględnienie postulatów naszej branży. Na ręce profesora Piotra Glińskiego, Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu złożyliśmy ostatnio szczegółowy opis procedur sanitarnych dla imprez masowych. Do Ministerstwa trafiła również obszerna analiza sytuacji firm działających w naszej branży, która wskazuje na ogrom negatywnych i  nieodwracalnych konsekwencji przedłużającego się lockdownu – dodaje.

Konferencja będzie transmitowana na oficjalnym fanpage'u Związku Organizatorów Sportu Masowego oraz fanpage'ach organizatorów imprez zrzeszonych w organizacji, a także w mediach branżowych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

PROGRAM KONFERENCJI SPORT MASOWY PO COVID-19

BLOK 1

12:10                                Sport Masowy po Covid-19 - wyniki ogólnopolskiej ankiety; podsumowanie i wnioski (Michał Drelich)

12:30                                Rynek imprez biegowych po Covid-19 (Mirosław Bieniecki)

12:50                                Rynek imprez kolarskich po Covid-19 (Szymon Syrzistie)

13:10                                Rynek imprez triathlonowych po Covid-19 (Marcin Florek)

BLOK 2

14:00                                Znaczenie branży sportu masowego dla życia społecznego i systemu ochrony zdrowia (Kuba Fedorowicz)

14:20                                Wartość branży sportu masowego w kontekście odbudowy lokalnego biznesu: hotele, restauracje, turystyka (prof. Zygmunt Waśkowski)

14:40                                Znaczenie prywatnych organizatorów dla rynku imprez masowych (Marek Tronina)

BLOK 3

15:30                                Czy organizatorzy imprez potrzebują podmiotu do reprezentowania interesów zbiorowych? (Anna Kurek)

15:50                                Jak podtrzymać więź z uczestnikami imprez masowych w czasie pandemii? (Grzegorz Kuczyński)

16:10                                Czego potrzebuje branża imprez masowych, by się odrodzić? (Bohdan Witwicki)

BLOK 4 - DEBATA

 17:00 -18:30                   Debata organizatorów imprez, przedstawicieli samorządów oraz administracji centralnej
                                        na temat przyszłości branży sportu masowego.

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

 

 

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce