Kraków City Race wraca - jesienne zmagania z orientacją w Grodzie Kraka

 

Kraków City Race wraca - jesienne zmagania z orientacją w Grodzie Kraka


Opublikowane w wt., 14/10/2014 - 08:38

Szybciej zapadający zmierzch i jesienne rozluźnienie w napiętym kalendarzu biegowym połączone z roztrenowaniem to okazja na spróbowanie czegoś nowego. Okazja dla krakusów nadarzy się już w najbliższy czwartek - wieczorne biegi na orientację w ramach Kraków City Race wracają do kalendarza. Pierwsza edycja - 16 października na osiedlu Oświecenia. 

Przypomnijmy - w marcu tego roku w Krakowie po raz pierwszy odpalono miejskie ściganie na orientację. Pomysł chwycił - z mapą walczyło ponad 200 uczestników i uczestniczek, w tym większość po raz pierwszy w życiu miała okazję trzymać profesjonalną mapę do orientacji sportowej w ręce.  

- Dla takich osób przygotowywane są biegi Kraków City Race: Rozgrzewka. Zachęcamy do spróbowania swoich sił początkujących lub biegaczy, którzy chcą urozmaicić swój trening w ten sposób. Zaręczamy - to nie jest tak trudne, jak może się wydawać - zaprasza Piotr Pietroń, spiritus movens pierwszego cyklu biegów na orientacje w Krakowie. 

Pierwsza edycja już w najbliższy czwartek. Do wyboru - w standardzie Kraków City Race - trzy trasy o trzech różnych stopniach trudności: Terminator, Czeladnik, Mistrz. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę internetową http://krakowcityrace.pl/rozgrzewka

Kolejne edycje w odstępie miesięcznym aż do grudnia. 

AB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce