LCJ RUN: Negocjują zwiększenie limitu uczestników

 

LCJ RUN: Negocjują zwiększenie limitu uczestników


Opublikowane w czw., 10/04/2014 - 12:07

Zapisy do biegu LCJ Run, czyli zawodów na pasie łódzkiego Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta, zostały migiem zakończone. Trwają jednak negocjacje z dyrekcją lotniska, by móc zwiększyć liczbę uczestników imprezy.

Zapisy do biegu wystartowały 31 marca. Pierwsze 200 numerów startowych rozeszło się w cztery minuty! Natomiast limit 650 uczestników wyczerpano w dwie godziny i dwadzieścia siedem minut.

– Zaskoczyło nas tak duże zainteresowanie imprezą. I to bardzo. Wiedzieliśmy, że bieg będzie cieszył się popularnością ze względu na miejsce, ale nie sądziliśmy, że to przybierze ono aż takie rozmiary. Nie sądziliśmy, że bieganie po pasie startowym jest tak interesujące – powiedział naszemu portalowi Bartłomieju Sobecki dyrektor biegu.

W ubiegły wtorek, czyli 8 kwietnia, odbyła się druga tura zapisów. Na liście uczestników zwolniły się miejsca przez osoby, które nie dokonały wpłat w terminie lub dokonały podwójnej rejestracji. W ten sposób szansę startu otrzymało 120 osób. Tura została zakończona po… trzech minutach i pięciu sekundach.

– W takich momentach na pewno serwer musi być wydajny, żeby każdy miał równe szanse już na samym starcie. Wszystko na szczęście się udało, choć wiele osób nie zdążyło się zapisać. Inni byli szybsi – żałuje dyrektor biegu. Ale ma interesującą wiadomość dla biegaczy.

– Rozpoczęliśmy rozmowy z dyrekcją lotniska na temat zwiększenia liczby uczestników. Póki co nic nie wywalczyliśmy, ale nie składamy broni. Negocjujemy dalej. Bardzo tego chcemy. Argumentujemy, że wyższa frekwencja to jeszcze lepsza promocja lotniska – informuje Bartłomiej Sobecki. Dodaje, że prawdopodobnie też pojawią się konkursy na stronach naszych partnerów, w których wygrać będzie można pakiet startowy. – Myślimy, że jeszcze mogłoby tu pobiec sto osób.

LCJ Run odbędzie się w nocy z 17 na 18 maja.

Organizator:

http://www.lcjrun.pl

Regulamin:

http://lcjrun.pl/regulamin

RZ      

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce