Łódź Maraton: Jest koszulka, jest też kolejny konkurs

 

Łódź Maraton: Jest koszulka, jest też kolejny konkurs


Opublikowane w wt., 03/12/2013 - 09:56

Poznaliśmy model koszulki, który otrzyma w pakiecie startowym każdy uczestnik Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014. Szansę zaprojektowania ubrania dostali sami biegacze w specjalnym konkursie.

Konkurs na koszulkę Łódź Maratonu trwał dwa miesiące. Wygrał projekt pani Edyty Draus, która w nagrodę otrzyma 1500 złotych. Na projekt oddało głos ponad 570 z niemal 1300 osób. Oto co laureatka powiedziała organizatorom konkursu: „Mój znajomy, który fotografował tę koszulkę stwierdził, że taki rysunek nie ma szans, bo znów wygra „Myszka Miki”. Okazuje się też, że wbrew powszechnej opinii, konkurs na Facebooku można wygrać nawet z garstką znajomych, a biegacze są bardzo wdzięcznymi odbiorcami, za co bardzo dziękuję”. 

Nie był to ostatni konkurs przygotowany przez organizatorów łodzkiego maratonu dla jego (potencjalnych) uczestników. W kolejnym do wygrania będą treningi kontrolowane przez Karolinę Jarzyńską, rekordzistkę Polski w półmaratonie i pomoc w codziennych zmaganiach ze zdrowiem ze strony dr Jakuba Czai, eksperta ds. żywienia.

Konkurs rozpocznie się już dziś o godzinie 16:00, na oficjalnym fanpage'u zawodów (KLIKNIJ). Tym razem organizatorzy czekają na wiersze motywujące do biegania. Nagrodzone zostaną te, które „polubi” najwięcej użytkowników portalu społecznościowego.

Autorzy prac, które zyskają najwięcej fanów, zostaną objęci opieką ekspertów i otrzymają indywidualne plany treningowe przygotowane przez ekspertów. UWAGA - Na wiersze motywujące organizator czeka tylko dziś. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 grudnia.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie wraz z konkurencjami towarzyszącymi potrwa od 11 do 13 kwietnia 2014 roku. 

RZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce