Mamy mapkę biegu MORORUN „Pandemiczna dycha” w Aleksandrowie Łódzkim

 

Mamy mapkę biegu MORORUN „Pandemiczna dycha” w Aleksandrowie Łódzkim


Opublikowane w czw., 15/07/2021 - 20:02

Bieg MORORUN „Pandemiczna dycha” w Aleksandrowie Łódzkim już 15. sierpnia. O czym należy więc pamiętać? Przede wszystkim o zapisach. Te elektroniczne, poprzez stronę datasport. trwają do 9. sierpnia. Wybierając tę opcję zapłacimy 50 zł.

Po tym terminie, jeśli zostaną wolne miejsca, zapisów dokonywać będziemy w Biurze Zawodów. Opłata wyniesie wtedy 80 zł. W tym roku, ze względu na panujące obostrzenia, nie możemy jeszcze zorganizować półmaratonu i stąd propozycja trasy 10-kilometrowej.

Krótszy dystans, bieg dla 500 osób, reżim sanitarny – tak będzie to wyglądać. Ne zabraknie również przyjemnej trasy, pakietów startowych, pamiątkowych medali i pucharów dla najlepszych. Mamy również dwie nowe kategorie, w których można wystartować. Są to: Służby Mundurowe oraz Samorządowiec.

Pierwsza z nich została stworzona dzięki temu, że z roku na rok w aleksandrowskim biegu startuje coraz więcej przedstawicieli środowiska „mundurowego”. Natomiast druga nawiązuje do 30-lecia samorządu terytorialnego, które obchodziliśmy w zeszłym roku. Zapraszamy do udziału. Już dziś prezentujemy mapkę z trasą, która będzie do pokonania:

Bieg MORORUN „Pandemiczna dycha” w Aleksandrowie Łódzkim już 15 sierpnia!

Zapisy elektroniczne poprzez stronę datasport

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce