Mszczonowski Bieg Sylwestrowy bez śniegu i z Termami w tle

Opublikowane w wt., 07/01/2014 - 12:47

Tuż przed zakończeniem 2013 r., 29 grudnia w Mszczonowie odbył się II Bieg Sylwestrowy z Termami. W imprezie wzięła udział m.in. Ambasadorka naszego Festiwalu Irina Hulanicka. Oto krótkie podsumowanie zawodów jej pióra.

Na starcie stanęło tym razem 90 osób. Do pokonania było dwie rundy po 2,5 km każda. Wszyscy biegacze dotarli do mety. Najlepsi otrzymali nagrody.

Te rozdano w kilku kategoriach. Bieg open u panów wygrał A. Wojtczak (czas 14:40) przed K. Frelik i P. Dębskim. Wśród kobiet zwyciężyła M. Wojtczak (18:26) przed W. Pociech i B. Rosińską. W kategorii „Rodzina” wygrała rodzina Dębskich przed rodziną Szymańskich.

Po biegu była smaczna grochówka i bigos. Na zakończenie biegowej niedzieli w Mszczonowie można było skorzystać z Term.

W imprezie wzięła udział liczna grupa Ambasadorów Festiwalu Biegowego z Lasku Bielańskiego. Dziewczyny spisały się bardzo dobrze. Mojej skromnej osobie udało się wygrać kategorię K50 (z czasem 22:52), Joanna zrobiła życiówkę - 27:57. Chłopaki w środku stawki: Andrzej K. pobiegłw czasie 22:35, a Andrzej H. tylko 21 sekund gorzej. Tym razem musiał więc uznać wyższość mojej osoby.

Przy kąpieli dyskutowaliśmy o kończącym się właśnie roku. Wieczorem wróciliśmy do Warszawy  w dobrych humorach i z ambitnymi planami na rok 2014.