Nadchodzi zimowe Grand Prix Łodzi

 

Nadchodzi zimowe Grand Prix Łodzi


Opublikowane w czw., 21/11/2013 - 15:42

24 listopada rozpocznie się Zimowe Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych. Cykl składał się będzie z sześciu imprez, podczas których będzie można biegać i maszerować z kijkami. Inauguracja zapowiada się niezwykle ciekawie - poprzez system internetowy swój udział w imprezie zapowiedziało już prawie 300 osób. Możliwe są także zapisy w dniu zawodów.

Niedzielny bieg odbędzie się na terenie Parku 3 Maja. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km, podzielony na dwie pętle. Ponieważ zawody mają formułę przełajów, można spodziewać się rywalizacji w pięknych warunkach natury, która jednak czasem może stanąć zawodnikom na drodze.

Jako pierwsi o godzinie 11:15 na trasę wyruszy stawka nordic walkerów. O godzinie 12:10 nastąpi start do biegu głównego.

Ważną wiadomością z punktu widzenia zawodników biegających dla nagród i gratyfikacji finansowych jest to, że po każdej eliminacji… nie będą wręczane medale czy puchary. Wyróżnieni zostaną zwycięzcy całego cyklu. Żeby zostać sklasyfikowanym trzeba ukończyć 4 z 6 eliminacji.

Biuro zawodów otwarte będzie w niedzielę w godz. 9:151-11:30 (dla uczestników rywalizacji nordic walking do 10:30). Wszystkie osoby, które zarejestrowały się drogą internetową, także muszą przejść weryfikację. Biuro znajdować się będzie na stadionie Łodzianki przy u. Małachowskiego 3/5.

Przy zapisach „na miejscu” koszt udziału w premierowej odsłonie cyklu Grand Prix Łodzi, tak jak i w kolejnych jego odsłonach, wynosi 20 zł. Przy zapisie cały cykl „z góry” – 75 zł. Wybierając drugą opcję zmobilizujemy się do regularnego uczestnictwa w zawodach.  

Kolejny bieg w ramach Grand Prix Łodzi odbędzie się 15 grudnia.

Polecamy!

Strona cyklu:

http://www.gplodzi.pl/

Regulamin:

http://www.gplodzi.pl/regulamin

Trasa:

http://www.gplodzi.pl/trasa

RZ  

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce