#Najszybszakorona – ambasadorski atak na rekord Korony Gór Polski!

 

#Najszybszakorona – ambasadorski atak na rekord Korony Gór Polski!


Opublikowane w wt., 19/05/2020 - 08:30

W niedzielę 17 maja wystartowała akcja #Najszybszakorona. W ramach wyzwania Kacper Mrowiec – towerrunner, Ambasador Festiwalu Biegów podejmie próbę bicia rekordu w biegowym zdobyciu 28 szczytów poszczególnych pasm górskich należących do Korony Gór Polski. Do złamania jest wynik (aktualizacja) 95 godzin i 30 minut (Michał Stopa w 2019 r.)

– Przyznam się szczerze - nie potrafię trenować na dłużej bez żadnego celu. Dlaczego jednak, mimo iż od tego roku postanowiłem zacząć karierę jako towerrunner, cel ten nie jest w żaden sposób związany ze schodami, a bliżej mu do ultra wysiłku – opowiada Kacper.

– Oprócz wyzwania fizycznego pragnę również wyzwania organizacyjnego - wszak jestem studentem III roku logistyki i chyba odczułem konieczność wykorzystania swej wiedzy w praktyce. Dodając do tego zamiłowanie do podróży i pracy związanej z jazdą samochodem po całej Polsce mamy mieszankę, która czekała tylko na iskrę. Pojawiła się ona kilkanaście dni temu w luźnej rozmowie o Koronie Gór Polski. I wtedy się zaczęło...

– Gdy wyjazdy za granicę wciąż obarczone są dużą dozą niepewności, a coraz częściej słyszy się o trudnej sytuacji polskich przedsiębiorców, chcę dodać swoje trzy grosze dla ich pomocy poprzez promocję Polski. Pokazać jej piękno i udowodnić, że urlop w górach może być świetnym rozwiązaniem. Właśnie teraz jest świetna okazja, aby na nowo odkryć uroki naszego kraju!

Kacper zaprasza do współpracy firmy biegowe i nie tylko.

– Być może tworzysz koszulki z własnym wzorem, które dumnie zdobyłyby któryś ze szczytów? Może masz knajpkę, która robi takie ciastki, że spalone kalorie zaspokajać będę mógł tylko nimi? A może muzykiem, którego płyta w tle pobudzałaby mnie podczas przejazdu do kolejnych punktów startowych? Możliwości na Waszą reklamę jest nieskończenie wiele, dlatego zachęcam Was do współpracy - nie bójcie się pisać do mnie nawet z najbardziej szalonymi pomysłami! Wszak pomysł szalony, to też reklama powinna być równie szalona.

Podczas akcji #najszybszakorona - pod tym hasztagiem znajdziecie wszelkie posty związane z wyzwaniem na fanpage'u facebook.com/KMTowerrunner oraz Instagramie: instagram.com/KMTowerrunner Kacper będzie umieszczał regularnie relacje z przygotowań do próby. - Będziecie mogli liczyć również na różne ciekawostki związane ze wszystkimi 28 szczytami. A wszystko to w akompaniamencie pięknych widoków, których będzie co nie miara!

Kacper Mrowiec, Ambasador Festiwalu Biegów


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce