Nasz ambasador Karol Bosy Wirus Trojan zaprasza na imprezę biegową "Hipnij na Kozie Żebro"

 

Nasz ambasador Karol Bosy Wirus Trojan zaprasza na imprezę biegową "Hipnij na Kozie Żebro"


Opublikowane w czw., 19/01/2023 - 16:33

Nasz Ambasador Festiwalu Biegów Karol Bosy Wirus Trojan - trener naturalnej amortyzacji zaprasza wszystkich chętnych na bardzo ciekawą imprezę biegową o nazwie "Hipnij na Kozie Żebro"

- Pierwsza edycja treningu „Hipnij na Kozie Żebro”, odbędzie się czwartego lutego. Mamy już chętnych i lista powoli się zapełnia. Gdy już znajdziesz się na liście startowej, podziel się tą informacją ze znajomymi i nie zwlekaj z zapisem i opłaceniem startu, gdyż dostępne jest tylko 50 miejsc - zachęca z uśmiechem Karol Bosy Wirus Trojan, Ambasador Festiwalu Biegów.

Celem imprezy jest nie tylko propagowanie aktywności fizycznej jako ważnego elementu dbania o dobry stan zdrowia i popularyzacja biegania jako formy spędzania wolnego czasu, ale także promocja walorów krajoznawczych, dziedzictwa kulturowego terenów należących do Gmin: Kamionka Wielka oraz Łabowa, jako miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu czyli biegania, nornic walking i pieszych wędrówek.

- Zależy nam również na propagowaniu aktywności fizycznej jako ważnego elementu profilaktyki uzależnień – dodaje nasz ambasador

Współorganizatorem imprezy jest Mariusz Popiela - dyrektor SP nr 2 w Kamionce Wielkiej, a partnerami są lokalne stowarzyszenia, lokalni przedsiębiorcy oraz pracownicy Urzędu Gminy Kamionka Wielka. Patronat Honorowy nad imprezą "Hipnij na Kozie Żebro" objął Pan Andrzej Stanek, wójt Gminy Kamionka Wielka.

- W ramach treningu biegowego chcemy zdobyć Kozie Żebro, czyli jeden ze szczytów wchodzących w skład odznaki „Diadem Polskich Gór” Każdy z uczestników bierze udział w treningu wyłącznie na własną odpowiedzialność. Start i meta zlokalizowana będzie na terenie rekreacyjnym „Czarna Kępica” w Kamionce Wielkiej. Tegoroczna edycja „Hipnij na Kozie Żebro”,odbędzie się na dystansie „Koźlę”, czyli 5 km. Wystartujemy o godzinie10 i pobiegniemy wzdłuż ścieżek leśnych oraz szlaków turystycznych – wyjaśnia Karol Bosy Wirus Trojan.

Jak przystało na imprezę biegową będą i numery startowe i pakiety i oczywiście medale.

- Dla wszystkich uczestników będzie pakiet startowy wraz z pamiątkowym numerem startowym oraz pamiątkowy medal, dla które osób ukończą bieg. Ponadto zapewniam wymagająca trasę, towarzyską i biegową atmosferę oraz niezapomniane wrażenia – dodaje – nasz Ambasador Festiwalu Biegów.

Szczegóły i zapisy:

https://akademiabosegowirusa.pl/hipnij-na-kozie-zebro;

Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce