New Balance Bieg na Piątkę w Warszawie przywita wiosnę

 

New Balance Bieg na Piątkę w Warszawie przywita wiosnę


Opublikowane w śr., 13/12/2023 - 09:59

Nadchodzi wyjątkowa szansa na dobre wejście w biegowy 2024 rok! Ruszyły zapisy na New Balance Bieg na Piątkę, który towarzyszyć będzie 18. Półmaratonowi Warszawskiemu. Bieg odbędzie się 24 marca o godzinie 10.00. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś – rozruszaj się po zimie - przywitaj wiosnę w stolicy razem z tysiącami biegaczy!

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, szukasz motywacji lub po prostu lubisz biegi na krótszych dystansach, to propozycja właśnie dla Ciebie! Dla pierwszych 500 rejestrujących się osób przygotowano zniżkę – za start w biegu zapłacą 69 złotych.

Sprawdź się na pierwszym dużym biegu w 2024 roku New Balance Bieg na Piątkę odbędzie się 24 marca 2024 roku – start o godzinie 10:00. To idealna okazja, aby dobrze wejść w sezon biegowy. Wydarzenie ze względu na swój przystępny dystans jest idealnym wyborem zarówno dla zaawansowanych jak i tych początkujących biegaczy. New Balance przypomina, że w bieganiu nie chodzi tylko o rywalizację czy ściganie się, ale przede wszystkim o dobrą zabawę.

- Jako New Balance wspieramy zarówno najlepszych sportowców, jak i wszystkie osoby, które biegają na co dzień. Wynik ma znaczenie, ale dla nas liczy się też indywidualna motywacja, styl i historia stojąca za codziennymi biegaczami. Dlatego zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu, na New Balance Bieg na Piątkę, bo to idealna okazja do opowiedzenia tysięcy różnych historii, Waszych biegowych historii. – mówi Iga Bielawski, CEE Marketing Director w New Balance.

Zaplanuj wejście w wiosnę na sportowo! W ubiegłorocznej edycji biegu wzięło udział ponad 3 tysiące osób! Warto zapisać się od razu – nie zwlekać z planami i rejestracją, ponieważ pierwsze 500 osób obowiązuje zniżka – za start w biegu zapłacą 69 złotych.

- Rok temu 5-cio kilometrowy bieg towarzyszący Półmaratonowi Warszawskiemu ukończyło aż 3035 osób. Czuję w kościach, że teraz biegaczy będzie więcej! Tegoroczne imprezy pokazały, że w Polsce i samej w Warszawie jest coraz więcej biegających osób. Zachęcamy, aby debiutanci z 2023 roku poszli za ciosem i spróbowali swoich sił również w pierwszym dużym biegu w stolicy – zapraszamy i czekamy – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

Trasa biegu oraz wzór koszulki, którą można zamówić podczas rejestracji zostaną ogłoszone niebawem.

Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają możliwość nadać swojemu biegowi wyższy, pozasportowy sens i skorzystać ze ścieżki #BiegamDobrze, która jest alternatywą do tradycyjnych zapisów. W ramach akcji każdy biegacz może wspomóc wybraną - jedną, spośród kilku organizacji dobroczynnych, na którą będzie zbierał fundusze. Osiągnięcie kwoty minimalnej na utworzonej w ten sposób zbiórce pozwala na start w imprezie i otrzymanie wyjątkowego-pomarańczowego numeru startowego #BiegamDobrze.

Nieważne, czy pobiegniesz w półmaratonie czy w New Balance Biegu na Piątkę - nie może Cię zabraknąć. Wiosna startuje w Warszawie!
Wszystkie niezbędne informacje o biegach - New Balance Biegu na Piątkę oraz 18. Półmaratonie Warszawskim znajdują się na stronie wydarzenia. Rejestracja na wydarzenia odbywa się przez stronę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce