Niepodległościowo w Rytrze: Rośnie frekwencja, dystans i pula nagród

 

Niepodległościowo w Rytrze: Rośnie frekwencja, dystans i pula nagród


Opublikowane w czw., 07/11/2013 - 12:27

Powołane do życia przez Stowarzyszenie Visegrad Maraton jako wydarzenie kameralne, Bieg Niepodległości w małopolskim Rytrze rozrósł się znacząco w ostatnich godzinach. I to nie tylko za sprawą już blisko osiemdziesięcioosobowej frekwencji.

Kierowani okolicznościowymi względami organizatorzy patriotycznego biegu postanowili wydłużyć jego trasę, prowadzącą spod Hotelu Perła Południa w stronę Kramarki i z powrotem. Nowy dystans biegu to 11 kilometrów, z nawrotem w odległości ok. 500 metrów za Leśniczówką.

Postarali się też o nowych partnerów biegu, którzy pomogą przy organizacji imprezy, jak również ufundują nagrody.

– Hotel Perła Południa, długoletni partner Visegrad Maraton Rytro, ufundował nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób, kolację dla dwóch osób, karnety do krytej pływalni, sauny na terenie pływalni siłowni/fitness, a także seans w grocie solnej. Uroczystą kolację dla dwóch osób w swoich gościnnych progach zasponsoruje z kolei Karczma Regionalna - Jantar Gościniec Rycerski – informuje Jacek Poręba z Visegrad Maraton. Dodaje, że pulę nagród imprezy wzbogaciły także akcesoria sportowe ufundowane przez firmy Newline i Noraf Sport.

I Bieg Niepodległości Visegrad Maraton Rytro odbędzie się 11 listopada o godz. 11:00. Bazą imprezy będzie karczma przy Hotelu Perła Południa. Tu odbędzie się dekoracja zwycięzców, losowanie nagród, śpiewanie pieśni patriotycznych przy akompaniamencie, herbacie i słodkościach. – Jako ciekawostkę podam, że członkowie naszego stowarzyszenia pieką placki dla uczestników imprezy, m.in. piernik i babę – mówi Jacek Poręba.

Zapisu do Biegu prowadzone są elektronicznie na stronie organizatora, wpisowe to 15 zł (do 8 listopada) oraz 25 zł (od 9 listopada). – Dołączcie do 75 osób z regionu, ale też z Zakopanego, Brzeska czy Bochni, które już potwierdziły udział w imprezie i świętujcie razem z nami – zachęca organizator.

Więcej informacji:

http://visegradmaraton.info/

Zapisy:

http://visegradmaraton.info/index.php?option=com_ckforms&view=ckforms&id=3&Itemid=298  

GR / NSRunners.pl

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce