The North Face rzuca wyzwanie biegaczom w aplikacji Strava

 

The North Face rzuca wyzwanie biegaczom w aplikacji Strava


Opublikowane w wt., 23/02/2021 - 15:25

 

22 lutego 2021 – The North Face celebruje inaugurację nowej linii obuwia VECTIV™, łącząc siły z aplikacją Strava! Współpraca ma na celu zainspirować fanów biegania na całym świecie, by ruszyli na ścieżki w pogoni za najlepszym znanym czasem, zdobywając kolejne kilometry i przewyższenia.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy sportowcy The North Face – wśród nich Pau Capell czy Fernanda Maciel – dzięki butom VECTIV™ ustanowili aż 17 nowych rekordów FKT (ang. Fastest Known Time – najlepszy znany wynik). W związku z utrzymującym się brakiem wydarzeń i odwołanymi imprezami biegowymi The North Face pragnie zapewnić nową alternatywę spragnionym wyzwań i konkurencji biegaczom.

Chcąc umożliwić bezpieczną rywalizację tysiącom osób, marka wspólnie ze Stravą aktywuje specjalne trasy biegowe w Berlinie, Londynie, Paryżu, Mediolanie oraz Barcelonie. Kolejne FKT będzie można zdobywać już od 25 lutego.

 

Ścieżki dostępne będą dla wszystkich użytkowników mających zainstalowaną aplikację Strava na swoim urządzeniu. Akcji towarzyszyć będą multimedialne reklamy w okolicy wyznaczonych tras, na których wyświetlane będą aktualne rekordy FKT i ich zdobywcy, a także ostatnie najszybsze wyniki.

 

Oprócz lokalnych tras w pięciu europejskich miastach The North Face rzuca biegaczom inne, miesięczne wyzwanie na Stravie, dostępne niezależnie od miejsca zamieszkania: wybiegać w marcu łączny dystans ponad 100 km. Każdy sportowiec, który osiągnie wspomniany cel, weźmie udział w losowaniu zestawów butów VECTIV™ i odzieży biegowej od The North Face. Nagrodą główną w wyzwaniu jest wyjazd na weekend treningowy w Alpach z udziałem członka teamu sportowców The North Face.

 

LOKALIZACJE TRAS THE NORTH FACE X STRAVA

LONDYN: popularna biegowa lokalizacja ze wzniesieniem w parku Primrose Hill.

BERLIN: wzgórze na terenie Volkspark Humboldthain.

BARCELONA: wzgórze z obserwatorium astronomicznym, wybrane przez Pau Capella dla bardziej zaawansowanych sportowców.

MEDIOLAN: kręta ścieżka na wzniesieniu w Parco di Monte Stella.

PARYŻ: Lasek Buloński - Bois de Boulogne, nieopodal Lacs à Madrid.

Dowiedz się więcej:

www.thenorthface.pl
Instagram: @TheNorthFace
Twitter: @TheNorthFaceEU
Facebook: www.facebook.com/thenorthface

 

ZESKANUJ KOD QR, BY ZOBACZYĆ VECTIV™ Z BLISKA

 

THE NORTH FACE X STRAVA: #PowerFurther z butami VECTIV™

 

WYZWANIA DLA SPORTOWCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

VECTIV™

Nowe obuwie VECTIVTM zostało stworzone, by napędzać Cię do przodu. Ochronna, siateczkowa cholewka skrywa trójwarstwową podeszwę. Trójwymiarowa geometria wkładki 3D VECTIV™, dopracowana podeszwa właściwa VECTIV™ i bieżnik zewnętrzny SurfaceCTRL zapewniają lepszą stabilność, dopasowanie do stopy i amortyzację wstrząsów bez marnowania energii. Buty VECTIV™  to lekkość i komfort, które pozwolą bez trudu zdobywać kolejne rekordy.

THE NORTH FACE®

The North Face powstał w 1966 roku i jest częścią VF Outdoor LLC. Od początku naszą misją jest przygotowywanie sportowców outdoorowych do wypraw i realizacji najśmielszych celów. Jesteśmy wiodącą marką outdoorową, tworzymy przetestowane przez sportowców oraz sprawdzone w czasie ekspedycji produkty, które pomagają użytkownikom odkrywać świat i definiować na nowo granice ludzkich możliwości. Dbając o zrównoważony rozwój, minimalizujemy wpływ na środowisko i chronimy nasz outdoorowy plac zabaw.

Strava

Strava to platforma łącząca największą społeczność sportowców na świecie. Z aplikacji i strony internetowej Stravy korzysta obecnie łącznie ponad 75 milionów sportowców w 195 krajach. Dzięki prostym i przyjemnym sposobom Strava motywuje i łączy miliony aktywnych ludzi każdego dnia, pozwalając im konkurować ze sobą niezależnie od miejsca, w którym obecnie przebywają. Jeśli się pocisz, jesteś sportowcem - dołącz do społeczności Stravy klikając tutaj.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce