Noworoczny finał „Żebyś Biegał na Cały Rock 2013”

 

Noworoczny finał „Żebyś Biegał na Cały Rock 2013”


Opublikowane w pt., 03/01/2014 - 15:26

Żebyś biegał cały ROCK

Pojawił się nowy termin IV biegu wrocławskiego cyklu Żebyś Biegał Na Cały Rock. Ostatnie zmagania w sezonie 2013 odbędą się już po Nowym Roku. Do wspólnej zabawy zapraszają Radio Wrocław i Stowarzyszenie Pro-Run.

W pierwotnym terminie 7 grudnia zawody nie mogły się odbyć z uwagi na załamanie pogody we Wrocławiu. – Jako organizator musimy myśleć o bezpieczeństwie wszystkich uczestników. Decyzja nie była łatwa. Trasa biegu ta same dość wiekowe drzewa, każdy kto tam biega wie, jak wyglądają wały po znacznie słabszych wiatrach. Szybko myślimy nad nowym terminem – poinformowano na Facebooku.

Przepraszając za perturbacje związane z odwołaniem zawodów organizatorzy sprawnie poradzili sobie z wszystkimi formalnościami i wyznaczyli nowy termin nowych-starych zawodów. Odbędą się one 11 stycznia 2014 r. – Startujemy o 12: 00, natomiast biuro zawodów będzie otwarte od godziny 10:00 – informują inicjatorzy akcji. – Zapisy do biegu działają cały czas – uzupełniają.  

Do pokonania będzie 5 km trasy przy moście Swojczyckim, określanej często zwrotem „Między Mostami” (znanej z innych imprez Radia Wrocław i MCS Wrocław). Baza zawodów będzie zlokalizowana obok DS „Spartakus” (ul. Mickiewicza 98), wygodny dojazd zapewni samochód lub tramwaje linii 9 i 17 (do pętli na Sępolnie).

Po zakończeniu zmagań nastąpi uroczyste podsumowanie cyklu i ogłoszenie zwycięzców. Organizator przypomina, że w cyklu zostaną sklasyfikowani tylko ci biegacze, którzy ukończą co najmniej 3 z 4 imprez.

Regulamin:

https://docs.google.com/file/d/0B_1LDtyGk95ONk1FRDZMU3dScFU/edit

Zapisy:

https://www.raceresult.com/my/details/index.php?page=2&eventid=21629&lang=pl&mode=1

GR / www.biegamy.wroclaw.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce