Odbierz medal Korony Polskich Półmaratonów

 

Odbierz medal Korony Polskich Półmaratonów


Opublikowane w pt., 06/12/2013 - 12:27

Biegałeś w tym roku w półmaratonach? Jeśli w tych największych i najliczniejszych, masz szansę na tytuł zdobywcy Korony Półmaratonów Polskich. Jeśli chcesz, możesz też odebrać okolicznościowy medal – Polskie Stowarzyszenie Biegów rozpoczęło właśnie weryfikację waszych wyników w sezonie biegowym 2013. 

O tytuł i medal Korony Półmaratonów Polskich A.D. 2013 mogą się starać osoby, które w ciągu roku ukończyły co najmniej 5 półmaratonów rozgrywanych na terenie całego kraju, przy czym wśród tych imprez muszą się znajdować Półmaraton Warszawski i/lub Poznań Półmaraton, a także co najmniej dwa z półmaratonów: w Grodzisku Wielkopolskim, Pile, Rudawie i/lub Sobótce.

Pozostałe imprezy zaliczane do KPP to:   

Półmaraton Marzanny - Kraków
Półmaraton Rejów - Skarżysko Kamienna
Półmaraton Lechitów - Gniezno
Półmaraton Kościański - Kościan
Półmaraton Samsung – Szamotuły

Chęć otrzymania tytułu i medalu można wyraził wysyłając odpowiedni wniosek na adres  Wojskowego Klubu Biegacza „META” Lubliniec, który współpracuje z PSB w cyklu w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia. I wpłacić 25 zł na konto klubu. Po zweryfikowaniu uzyskanych wyników (potwierdzeniu startu i ukończenia imprez nastąpi w terminie do 2 tygodni) PST i WKB „Meta” rozpoczną wysyłanie medali. Do medalu będzie dołączone etui. Szczegóły w regulaminie

Lista imprez wchodzących w skład Korony Półmaratonów Polskich w 2014 roku i regulamin cyklu zostaną opublikowane najpóźniej w styczniu.

GR / inf. pras

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce