Odbierz swój pakiet przed „Biegnij Warszawo”

 

Odbierz swój pakiet przed „Biegnij Warszawo”


Opublikowane w śr., 02/10/2013 - 16:51

Jeszcze tylko pięć tysięcy pakietów startowych zostało do odebrania przed „Biegnij Warszawo”. Pakiety można odbierać w Pałacu Kultury i Nauki w Sali Kisielewskiego do soboty. Na razie jeszcze kolejek nie ma, więc warto się pospieszyć z odbiorem. Zwłaszcza, że pakiety wydawane są tylko do soboty. Zapisy nowych zawodników nie są już przyjmowane.

Żeby móc odebrać swój pakiet startowy, trzeba posiadać potwierdzenie rejestracji i dokument tożsamości. Można też odebrać pakiet za kogoś, jeśli będziemy posiadali kserokopię dowodu i potwierdzenie rejestracji. Osoby niepełnoletnie muszą mieć ze sobą „Oświadczenie rodzica”. Biuro działa w godzinach od 12 do 21. W niedzielę pakiety startowe nie będą wydawane.

Organizatorzy liczą, że większość zawodników, która pobierze pakiety startowe, wystartuje w zawodach. Oprócz biegu odbywać się będzie także impreza towarzysząca „Maszeruję Kibicuję”. Łącznie ma być to 20 tysięcy uczestników. „ Na nasz bieg przygotowanych jest 15 pakietów startowych. Co do zjawiska odbierania pakietów i niezjawiania się w dzień startu to procentowo wypadamy najlepiej pod tym względem. Skuteczność od pobrania do startu mamy bardzo dobrą w porównaniu do innych biegów. Rozumiem jakieś przypadki losowe, ale to też wszystko zależy od jakości imprezy. Bieg to nie wszystko, liczą się też „ramy” zawodów” – mówi Bogusław Mamiński dyrektor „Biegnij Warszawo”. 

Start „Biegnij Warszawo” rozpocznie się o godzinie 12 z ulicy Czerniakowskiej. Natomiast uczestnicy „Maszeruję Kibicuję” wyruszą pół godziny później z ulicy Szwoleżerów. Wcześniej przeprowadzona będzie wspólna rozgrzewka. Dystans wynosi 10 km. Limit czasu 2 godziny. Oznakowanie i pomiar czasu odbywać będzie się co kilometr. Punkty z wodą znajdować się będą po prawej stronie trasy. Udział możliwy jest tylko w okolicznościowej koszulce. Cała impreza powinna zakończyć się około godziny 15.   

RZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce