Odkryj Katowice podczas gry miejskiej

 

Odkryj Katowice podczas gry miejskiej


Opublikowane w pon., 12/01/2015 - 14:18

Już 8 lutego w Katowicach odbędzie się gra miejska „Odkryj Katowice“ To inicjatywa Stowarzyszenia Sport Pełen Pasji, które na swoim koncie ma już kilka udanych imprez sportowych, w tym bieg górski w Wiśle, piknik sportowy w Bytomiu oraz dwie edycje Ogólnopolskiego Wyścigu Przełajowego.

Uczestnicy biorący udział w zabawie będą mieli za zadanie na podstawie mapy i krótkiego opisu zlokalizować punkty kontrolne w mieście. Na każdym otrzymają potwierdzenie, wbite w kartę startową. Każdy punkt kontrolny zostanie oznakowany

Po dotarciu do wszystkich punktów zawodnicy wrócą na metę, gdzie na podstawie uzyskanego czasu – zostaną sklasyfikowani w poszczególnych kategoriach: kobiet open, mężczyzn open, zespołów męskich, zespołów damskich oraz zespołów mieszanych.

Start zawodów zaplanowano na godzinę 11:00 spod Hotelu Silesian w Katowicach, gdzie również będzie mieścić się biuro zawodów. Rejestrować można się poprzez internetowy formularz dostępny na stronie www.sportpelenpasji.pl oraz na miejscu – opłata startowa to 20 zł.

Dla najlepszych 3 zawodników w poszczególnych kategoriach organizatorzy przewidują dyplomy, medale oraz „ciekawe“ nagrody.

Zachęcamy do udziału w imprezie

Gra Miejska „Odkryj Katowice“ w naszym KALENDARZU IMPREZ.

red. / org.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce